Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Grodziski Klub Podróżnika: Chile – Kraina kontrastów, wina i cudów natury

26 stycznia | 18:00 - 19:00

Spotkanie Grodziskiego Klubu Podróżnika podczas którego będziemy rozmawiać o Chile.
W piątek 26 stycznia zapraszamy na spotkanie Grodziskiego Klubu Podróżnika tym razem wybierzemy się w podróż do Chile za sprawą Doroty Kłąb. Chile to ponad 5 tysięcy km zróżnicowanego krajobrazu, ekosystemów, stref klimatycznych i fascynującej historii. To kraina wulkanów, lodowców, gejzerów, gorących źródeł, jezior, pustyni i zachwycających parków narodowych. Oprócz pięknych widoków, w Chile możecie też znaleźć jedne z najlepszych na świecie win i awokado. 
Dlaczego pomimo tego, że to jeden z najbardziej sejsmicznych regionów na Ziemi warto przemierzyć chilijskie bezdroża? Co ma do zaoferowania najdłuższe państwo świata i jakie niespodzianki mogą nas tam spotkać? Na te i inne pytania postaram się Wam odpowiedzieć w trakcie naszego spotkania! Wstęp wolny!
 
Dorota Kłąb – Z wykształcenia lingwistka. Z zawodu lektorka języków obcych, tłumaczka, pilot wycieczek. Z pasji podróżniczka ze szczególnym zamiłowaniem do krajów hiszpańskojęzycznych i do świata latynoskiego. Odwiedziła ponad 60 krajów na 5 kontynentach.
 
Spotkanie Grodziskiego Klubu Podróżnika podczas którego będziemy rozmawiać o Chile.

Szczegóły

Date:
26 stycznia
Czas:
18:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Poczekalnia PKP
ul. 1 Maja 4
Grodzisk Mazowiecki, 05-825 Polska
Telefon:
22 734 78 85
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/poczekalnia-pkp/

Organizator

Poczekalnia PKP
Telefon:
22 734 78 85
Email:
poczekalnia.pkp@centrumkultury.eu