Komunikacja Miejska – Grodziskie Przewozy Autokarowe

Wychodząc z dworca kolejowego w Grodzisku Mazowieckim po prawej stronie znajduje się dworzec autobusowy. Z tego miejsca odjeżdżają autobusy wożące mieszkańców po naszej oraz sąsiednich gminach.

Gdzie kupię bilet jednorazowy na przejazd Komunikacją Miejską?

Bilet jednorazowy możesz kupić u kierowcy autobusu lub przez internet za pośrednictwem strony Grodziskich Przewozów Autobusowych. W wyszukiwarkę wpisz z jakiego przystanku chcesz odjechać i dokąd jedziesz. System pokaże Ci najbliższe połączenie i przekieruje do płatności.

Gdzie kupię bilet miesięczny na komunikację miejską?

Bilet miesięczny można kupić w budynku dworca kolejowego w Grodzisku Mazowieckim (ul. 1 Maja 4). Kasa biletowa znajduje się w holu głównym, po prawej stronie (obok kas PKP). Uwaga! Bilety można kupić stacjonarnie tylko 3 dni przed zakończeniem lub 3 dni po rozpoczęciu miesiąca.

Jak kupić bilet miesięczny przez internet?

Wejdź na stronę Grodziskich Przewozów Autobusowych wybierz z jakiego przystanku chcesz odjeżdżać i na jakim wysiadać. System pokaże Ci najbliższe połączenia i link do kupna biletu miesięcznego.

Jeżeli chcesz kupić bilet uprawniający do poruszania się po terenach 2 gmin wpisz w w wyszukiwarkę jako jako miejsce odjazdu np. Grodzisk Mazowiecki, a w miejsce do którego chcesz dojechać np. Żabia Wola. Wtedy system pokaże Ci najbliższe połączenie pomiędzy miejscowościami oraz link do kupna biletu uprawniającego do poruszania się po obu gminach.   

Cennik biletów znajduje się tutaj        

Dworzec Autobusowy Grodzisk Maz