Grodziski Rower Miejski

Grodziski Rower Miejski można wypożyczyć z 11 stacji zlokalizowanych na terenie miasta. Do dyspozycji mamy ponad 80 komfortowych rowerów z bagażnikami. W sezonie letnim z systemu korzysta ponad 3500 osób w ciągu miesiąca! Dołącz do nas i spotkajmy się na drodze!

Lista stacji :
1. Deptak ul. 1 Maja
2. Park im.hr. Skarbków ul. 3 Maja
3. Hala Sportowa ul. Westfala
4. Stawy Goliana ul.M.Skłodowskiej – Curie
5. Stawy Walczewskiego ul. Nadarzyńska
6. Pływalnia WODNIK 2000 ul. Montwiłła
7. Targowisko Miejskie ul.Radońska
8. Centrum Kultury ul.Spółdzielcza
9. Zespół szkół ul. Zielony Rynek
10. Ulica Żydowska (przy parkingu wielopoziomowym)
11. Ulica Piaskowa (przy WKD)
12. Ulica Okrężna (przy placu zabaw)

Jak skorzystać z roweru?

  1. Wejdź na stronę rowery.grodzisk.pl  i się zarejestruj. Doładuj swoje konto za min 10 zł i już możesz korzystać z roweru miejskiego!
  2. Udaj się do najbliższej stacji rowerowej. Wpisz na wyświetlaczu swój numer telefonu, pin (który dostałeś na maila podczas rejestracji), a także numer roweru który chcesz wypożyczyć (znajduje się na ramie oraz tylnym bagażniku). Na koniec zostanie wyświetlony szyfr do zamknięcia rowerowego. Zapamiętaj go, przyda Ci się jak będziesz chciał zostawić na chwilę gdzieś rower.
  3. Podejdź do wybranego roweru i ciesz się podróżą rowerem miejskim!
  4. Aby zwrócić rower wstaw go w wolny stojak i poczekaj na zamknięcie elektrozamka. Sygnał dźwiękowy potwierdzi prawidłowy zwrot (nie musisz już podchodzić do terminala). Jeżeli nie ma wolnych miejsc przypnij rower za pomocą zamknięcia. Podejdź do wyświetlacza i wybierz opcję zwrot roweru i postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na monitorze.

Pełny regulamin znajduje się tutaj
Szczegółowa instrukcja znajduje się tutaj
Cennik znajduje się tutaj