We wtorek, 3 sierpnia zapraszamy do dworku rodziny Chełmońskich w Adamowiźnie na WAKACYJNY PIKNIK SAS. Poniżej znajdują się wszystkie informacje wraz z rozkładem jazdy autobusów. Od 4 sierpnia będziemy kontynuowali letnią akcję “LATO SENIORA”. Zajęcia będą się odbywały w dni powszednie o godz. 9 i 17 na świeżym powietrzu w Parku Skarbków. Harmonogram zajęć zostanie niebawem zamieszczony na FB, a wersję drukowaną będzie można otrzymać w Mediatece.

Strefa Aktywnego Seniora

Strefa Aktywnego Seniora jest gminnym programem skierowanym do mieszkańców miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki w wieku 60+. Jego celem jest spowalnianie procesu starzenia się poprzez stałe podnoszenie jakości życia osób starszych, wspieranie ich aktywności, pomoc w zachowaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

W ramach programu oferujemy seniorom regularne zajęcia oraz liczne imprezy o charakterze kulturalno-edukacyjnym: koncerty, seanse filmowe, wycieczki, wykłady czy spotkania. Uczestnictwo we wszystkich stałych formach aktywności oraz większości wydarzeń jest nieodpłatne, a jedynym warunkiem jest posiadanie Karty Mieszkańca Grodziska Mazowieckiego.

czytaj więcej

Kontakt

Marcin Mazur
Koordynator SAS
tel. 502-122-158
e-mail: m.mazur@centrumkultury.eu

Małgorzata Nocny
Współpracownik SAS
e-mail: m.nocny@centrumkultury.eu