Strona główna

Od 19 do 26 września w Mediatece w godz. 10-14 odbywają się zapisy na nowy sezon Strefy Aktywnego Seniora. Zajęcia rozpoczną się 27 września i będą trwały do końca czerwca 2024 r. z przerwami na święta i ferie szkolne. Na zapisy prosimy zabrać ze sobą Grodziską Kartę Mieszkańca. Plan zajęć można pobrać klikając na żółte pole poniżej lub otrzymać w formie papierowej w Mediatece i Centrum Kultury.
CZEKAMY NA PAŃSTWA!

Strefa Aktywnego Seniora

Strefa Aktywnego Seniora jest gminnym programem skierowanym do mieszkańców miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki w wieku 60+. Jego celem jest spowalnianie procesu starzenia się poprzez stałe podnoszenie jakości życia osób starszych, wspieranie ich aktywności, pomoc w zachowaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

W ramach programu oferujemy seniorom regularne zajęcia oraz liczne imprezy o charakterze kulturalno-edukacyjnym: koncerty, seanse filmowe, wycieczki, wykłady czy spotkania. Uczestnictwo we wszystkich stałych formach aktywności oraz większości wydarzeń jest nieodpłatne, a jedynym warunkiem jest posiadanie Karty Mieszkańca Grodziska Mazowieckiego.

czytaj więcej

Kontakt

Marcin Mazur
Koordynator SAS
tel. 502-122-158
e-mail: m.mazur@centrumkultury.eu

Małgorzata Nocny
Współpracownik SAS
tel. 504-091-956
e-mail: m.nocny@centrumkultury.eu

support: estinet.pl