Pobierz aplikacje

Zapraszamy do pobrania naszej aplikacji turystycznej Poznaj Grodzisk Mazowiecki. Dzięki niej poznacie i zlokalizujecie najważniejsze zabytki znajdujące się na terenie naszej gminy, możecie również wybrać się na spacer jedną z kilku tras zaproponowanych przez nas. Na niektórych trasach czekają na Was zagadki dotyczące danego punktu, kiedy dobrze odpowiecie na pytanie otrzymujecie 1 pkt. Po przejściu całej trasy wyświetla się suma uzyskanych punktów oraz poprawne odpowiedzi. Do wyboru są trasy dla pieszych, osób z niepełnosprawnościami, osób z małymi dziećmi, rowerzystów oraz dla zmotoryzowanych.

Co jeszcze znajdziecie w naszej aplikacji?

  • zakładka Trasy – w tym miejscu znajdziecie trasy przygotowane przez nas.
  • zakładka Zwiedzaj – tutaj możecie dowolnie przeglądać wszystkie punkty znajdujące się w aplikacji oraz ich opisy. Dodatkowo kiedy będziecie w pobliżu któregoś z punktów na telefonie pojawi się komunikat, że znajdujesz się w pobliżu danego punktu. Po kliknięciu powiadomienia wyświetla się jego opis. 
  • zakładka Skaner – jesteś w trakcie zwiedzania i napotkałeś kod QR, dzięki naszemu skanerowi odczytasz go bez potrzeby instalacji kolejnej aplikacji.
  • zakładka Kalendarz – w tym miejscu znajdziesz informację o wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek Kultury! Chciałbyś znaleźć informację co dzieje się np. tylko w Mediatece? Jest taka możliwość, wystarczy z listy wybrać interesującą cię lokalizację i będą się wyświetlać tylko wydarzenia odbywające się w danej filii. Tylko jak pamiętać o tych wydarzeniach? Możesz je dodać do ulubionych i jeżeli wyrazisz zgodę na dostęp do kalendarza w telefonie, to nasza aplikacja przypomni Ci o nim, w dniu w którym się będzie odbywało. Jeżeli nie wyrazisz zgody na dostęp do kalendarza telefonu, wszystkie interesujące Cię wydarzenia zobaczysz w zakładce Mój kalendarz.
  • zakładka Mój kalendarz – tutaj zapisują się wszystkie wydarzenia, które dodałeś do ulubionych w kalendarzu. Jest to miejsce w którym szybko znajdziesz wydarzenia, które Cię interesują bez potrzeby przegladania całego kalendarza.
  • Zakładka profil – jest to miejsce w którym udzielisz pozwoleń na dostęp do Twojego telefonu w zależności od tego z jakich funkcji aplikacji chcesz korzystać. Tutaj znajdziesz informację o punktach, które zdobyłeś podczas korzystania z tras przygotowanych przez nas.
  • zakładka Kup bilet – interesują cię wydarzenie kulturalne organizowane w naszym kinie lub innych lokalizacjach? Nasza aplikacja przekieruje Cię w miejsce, gdzie kupisz bilety na seanse filmowe czy inne wydarzenia kulturalne organizowane przez nasz Ośrodek Kultury. Wszystko to z poziomu telefonu komórkowego.
  • Zakładka Pomoc – tu znajdziesz instrukcję oraz opis wszystkich możliwości jakie daje nasza aplikacja.

Projekt pt. „Z kulturą w e-świat” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020