Kup bilet

W Poczekalni PKP można kupić bilety na filmy i wydarzenia odbywające się w kinie mieszczącym się zarówno w Centrum Kultury jaki i kinie Wolność mieszczącym się w Willi Radogoszcz. Bez problemy dokonamy również rezerwacji biletu na interesujący Państwa film czy wydarzenie.

Kino w Centrum Kultury wyposażone jest w salę widowisko-kinową o pojemności 375 miejsc, z nowoczesnym systemem nagłaśniającym, cyfrową rozdzielczością kinową w 4K, dużym rolowanym ekranem, zwijanym na potrzeby organizacji wydarzeń teatralnych i koncertowych. Tutaj możesz obejrzeć zarówno premiery jak i nowości kinowe.

Kino Wolność w Willi Radogoszcz wyposażone jest w salę o pojemności 40 miejsc. Pełni ono funkcję kina studyjnego, więc zobaczycie tam filmy spoza głównego nurtu, które jednocześnie zostały docenione przez krytyków i zbierają dobre recenzje. Co ważne, w tym miejscu jest zakaz spożywania jedzenia, tak aby każdy mógł się delektować kinem na najwyższym poziomie w ciszy.

Kino CK Kino Wolnosc

Najczęściej zadawane pytania

Nie, z biletem zakupionym u nas kierujemy się prosto do sali kinowej. Nie ma potrzeby stania w kolejce w kinie. Jeżeli wybierasz się do kina i jesteś w okolicy dworca kolejowego, przyjdź do nas i kup bilet wcześniej. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas w dniu seansu.

Tak, sprzedajemy bilety zarówno do kina w Centrum Kultury jak i kina Wolność w willi Radogoszcz.

Tak, mamy terminal płatniczy.

Nie, voucher do kina można kupić tylko w kasie kina w Centrum Kultury.