Karta Mieszkańca

Grodziską Kartę Mieszkańca mogą otrzymać osoby mieszkające na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki, które w formularzu podatkowym za ubiegły rok wpisały adres znajdujący się na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki. Karta wydawana jest bezpłatnie.

Najważniejsze benefity dla posiadaczy Karty Mieszkańca:

Kartę Mieszkańca można wyrobić:

  • osobiście
    w Poczekalni PKP – Centrum Informacji Turystycznej na dworcu kolejowym w Grodzisku Maz, ul. 1-go Maja 4, tel. 22 463 46 34.
  • online – za pośrednictwem formularza www, po jego wypełnieniu zapraszamy po odbiór karty następnego dnia roboczego w jednej z dwóch wyżej wymienionych lokalizacjach.Regulamin korzystania z karty mieszkańca znajdziesz tutaj
    Wniosek o wydanie Karty Mieszkańca znajdziesz tutaj
Grodziska Karta Mieszkańca

Najczęściej zadawane pytania

Wystarczy dowód osobisty i pierwsza strona PIT za ubiegły rok.

Wyrobienie karty trwa około 5 minut od momentu przekazania nam prawidłowo wypełnionego formularza.

Kartę Mieszkańca otrzymuję się zaraz po wprowadzeniu danych do systemu, nie trzeba kolejnej wizyty żeby ją odebrać 🙂

Wniosek o wydanie Karty Mieszkańca można złożyć online korzystając z formularza www. Do wypełnienia formularza będzie potrzebne zdjęcie twarzy (może być wykonane własnym telefonem) oraz skan lub zdjęcie pierwszej strony PITa za ubiegły rok z wpisanym adresem znajdującym się na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Tak, aby otrzymać Kartę Mieszkańca należy zamieszkiwać na terenie Gminy oraz okazać PIT za zeszły rok z wpisanym adresem znajdującym się na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Tak, pod warunkiem że adres wpisany w PIT za zeszły rok znajduję się na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki. Jeżeli jesteś zameldowany w Grodzisku, ale mieszkasz np. w Warszawie i w formularzu PIT wskazujesz adres warszawski nie możesz otrzymać Karty Mieszkańca.