Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Profesjonalne lekcje śpiewu – dzień otwarty

27 czerwca 2013 | 18:00

Profesjonalne lekcje śpiewu – dzień otwartyhttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/czerwiec/4067-1.jpg

Od 5 lat w Grodziskim Centrum Kultury prowadzone są indywidualne lekcje śpiewu. Instruktorką jest zawodowa wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz autorka podręcznika do nauki emisji głosu pt.”Technika wokalna Bel Canto” (Estudiante, 2011) – Marta Przeniosło.

Dnia 27.06.2013 (czwartek) w imieniu prowadzącej zajęcia  zapraszamy do Sali konferencyjnej wszystkich zainteresowanych nauką śpiewu, a także pasjonatów śpiewu czy po prostu ciekawych jak takie zajęcia wyglądają, na dzień otwarty, który odbędzie się w Centrum Kultury w godzinach 16.00-17.30.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się nieco o dawnej Włoskiej Szkole Śpiewu – Bel Canto, której wiedza i doświadczenie są podstawą do nauki emisji głosu, zostaną zaprezentowane materiały edukacyjne w postaci ćwiczeń wokalnych nagranych na płytach CD, jak również uczestnicy dowiedzą się szczegółów o samych zajęciach i o tym, czego mogą się spodziewać po nauce śpiewu.

Każdy kto będzie miał pytania dotyczące trudności wokalnych, problemów z głosem może liczyć na fachową poradę. W ofercie także nieodpłatne konsultacje, na których każdy otrzyma pomocne informacje o swoim głosie i sugestie co do dalszego rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Date:
27 czerwca 2013
Czas:
18:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl