Plastyczne

Pracownia rysunku i malarstwa Andrzeja Jendrasiaka proponuje:

* różne techniki malarskie
* różny poziom zaawansowania
* rysunek studyjny z natury
* rysunek/malarstwo: z modela i martwa natura
* portret, pejzaż, plenery
* konkursy i wystawy prac
* wyjazdy na wystawy do muzeów i galerii

Grupy wiekowe:
młodzież
dzieci (8-15 lat)

Wtorek 18.30-19.30 

Prowadzący: Artysta plastyk Andrzej Jendrasiak 

Szczegółowe informacje pod nr tel.  601 996 331 

Sala plastyczna I piętro wejście B, od ul. Spółdzielczej

Zajęcia plastyczne Magdy Burskiej

Zapraszamy na weekendową plastykę dla dzieci – nowe zajęcia plastyczne, która będzie odbywać się w soboty w sali plastycznej na II piętrze w Centrum Kultury, Wejście B, ul. Spółdzielcza 9. Zajęcia prowadzi Magda Burska, zapisy i informacje: 796-707-970

Mimo że talent pomaga, to właśnie praktyka czyni mistrza. Dlatego oferuję zajęcia plastyczne (malarskie, rysunkowe, rękodzielnicze) dla różnych grup wiekowych (w tym dla dzieci w wieku już od 3 lat), na różnych poziomach zaawansowania. Mam przygotowanie pedagogiczne (potwierdzone dyplomem z wyróżnieniem), dodatkowo skończyłam podyplomowe studia plastyczne na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Mój osobisty program nauczania skupia się na wzbudzaniu w dzieciach i młodzieży zainteresowania tworzeniem pięknych, ciekawych rzeczy. Odkrywam w swoich podopiecznych potencjał, podczas pracy z nimi tworzę warunki wspomagające ich rozwój, zdolności i pasje. Proponowana przeze mnie tematyka uwzględnia zainteresowania zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Dbam o to, żeby zajęcia były dla małych artystów rozwojową zabawą i przyjemnością.

Do tej pory wyedukowałam dużą grupę dzieci, które wykształciły na naszych spotkaniach poczucie estetyki i umiejętność dostrzegania piękna na co dzień. Nauczyły się posługiwać różnymi narzędziami i materiałami, pozwalającymi rysować, malować, tworzyć różne prace przestrzenne, makiety i kukiełki.

Ważnym elementem mojej pracy z dziećmi są konkursy. Moi podopieczni mają na koncie wiele prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych.

Magda Burska

Artystka Plastyczka Marta Zawadzka

zaprasza w świat kolorów, faktur, technik artystycznych
do rozwoju artystycznego, rozbudzania świadomości estetycznej,
dobrej zabawy i kształtowania małej motoryki.

Grupy wiekowe:

8-10 lat, wtorek  godz. 17.00 -18.00,

11-18 lat, czwartek godz. 16.30 – 17.30

Zapisy i szczegółowe informacje pod nr. tel. 692 432 118

support: estinet.pl