Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino na leżakach – “Biały potok”

13 lipca 2022 | 22:00 - 23:30

Tradycyjnie w wakacje zapraszamy na Kino na leżakach w Parku Skarbków

13 lipca w środę o godz.22.00 “Biały potok”

reż. Michał Grzybowski Komedia, Polska, 1 godz 19 min, film od lat 15

Występują: Marcin Dorociński, Julia Wyszyńska, Dobromir Dymecki

Komedia omyłek o perypetiach dwóch małżeństw. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie podporządkowane dobrej pracy i drugiej ciąży. Kasia i Bartek borykają się z poważnymi problemami finansowymi. Niespodziewanie dla wszystkich podczas kłótni Kasia wyjawia mężowi, że spędziła noc z Michałem. Przyjaźń i miłość w jednej chwili stają pod znakiem zapytania. Zależności uczuciowe i finansowe oraz niewinne z pozoru kłamstwa nakręcają spiralę nieporozumień. W kameralnej atmosferze emocje sięgają najwyższych rejestrów. Absurd towarzyszy wzruszeniom. Na dodatek w małżeński spór angażują się windykatorzy, policja oraz wścibski sąsiad. Chaos narasta, mnożąc zabawne sytuacje, aż do finałowej tragedii, która okaże się szansą dla obydwu małżeństw – ratunkiem dla ich miłości i przyjaźni

Wstęp wolny!

Park Skarbków ul. 3 Maja/Okulickiego, Grodzisk Mazowiecki

 

 

Rusza jubileuszowa edycja Kina na Leżakach

Dziesiątego czerwca 2022 roku rusza jubileuszowa X edycja Kina na Leżakach – największego w Polsce kina plenerowego. To prawdziwa gratka dla miłośników kina oraz entuzjastów ciepłych letnich wieczorów. Ogromny ekran, ciekawy repertuar, wygodne leżaki, atrakcje i upominki zapewnione przez Sponsorów – to wszystko czeka na widzów spragnionych lata i kinowych emocji!

Kino na Leżakach, którego organizatorem jest firma ART-FOTO-MEDIA oraz największy w Polsce broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które odbywa się już po raz dziesiąty. Atrakcyjna formuła pozostaje niezmienna: wieczorami w przestrzeni publicznej nadmorskich miejscowości i miast Polski Centralnej na widzów czekają darmowe pokazy filmów, którym towarzyszą atrakcje zapewniane przez Sponsorów.

Zróżnicowany repertuar to gwarancja filmowych emocji

Darmowy seans filmowy na świeżym powietrzu to idealny sposób na spędzanie czasu po pracy lub zwieńczenie wolnego dnia. Różnorodność tytułów prezentowanych w ramach tegorocznej edycji Kina na Leżakach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy polskich produkcji oraz komedii romantycznych będą mogli wybierać spośród filmów: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Miłość jest blisko”, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, “Banksterzy”, “Druga połowa”, “Biały potok” . Tych, którzy lubią się pośmiać, ale wolą francuskie poczucie humoru, z pewnością usatysfakcjonują seanse filmów: “Klub rozwodników”, “Weselny toast” oraz hitu “I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże”.

Repertuar uzupełniają ambitniejsze produkcje, nagradzane na zagranicznych festiwalach: “Na rauszu” z Madsem Mikkelsenem, “Szef Roku” z Javierem Bardemem oraz “Deszczowy dzień w Nowym Jorku” Woody’ego Allena. Znajdzie się też coś dla młodszych widzów: „Chłopiec z chmur” to idealna propozycja dla całej rodziny. Repertuar Kina na Leżakach to produkcje różnorodne, choć najczęściej lekkie i przyjemne tytuły, odpowiednie do wakacyjnego relaksu.

Gdzie i kiedy szukać Kina na Leżakach w wakacje 2022?

Kino na Leżakach 2022 startuje 10 czerwca, natomiast ostatnie plenerowe pokazy zaplanowane zostały na pierwszy tydzień września. Pokazy odbędą się w sumie w 35 miejscowościach, wśród których znalazły się między innymi Kielce, Częstochowa, Łeba, Koszalin, Mielno, Tomaszów Mazowiecki czy Ustronie Morskie. Zaplanowano 65 pokazów. Dokładny harmonogram projekcji, z podziałem na miejscowości, daty i tytuły filmów, można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Konkursy i niespodzianki od Sponsorów

Kino na Leżakach, którego organizatorami są ART.-FOTO-MEDIA oraz broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy widzów. Dziesiąta edycja nie będzie wyjątkiem, zwłaszcza, że z okazji jubileuszu przygotowano wiele atrakcji we współpracy z Partnerami i Sponsorami. Konkursy z nagrodami, bezpłatne przekąski i darmowe upominki oferowane widzom przez popularne marki to dodatkowe zalety Kina na Leżakach, które pokochali Polacy na przestrzeni lat. Kino na Leżakach to absolutnie wyjątkowe wydarzenie na wakacyjnej mapie Polski.

Szczegóły

Date:
13 lipca 2022
Czas:
22:00 - 23:30
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl