Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino dla Seniora – “Na Twoim miejscu”

24 września 2023 | 13:30 - 15:00

Zapraszamy 11 października o godz. 13.30 na Kino dla Seniora, tym razem polska komedia “Na Twoim miejscu”

Chyba każdy chciałby chociaż raz w życiu znaleźć się w skórze płci przeciwnej… Bohaterowie „Na twoim miejscu” dostają taką szansę.

Film w reżyserii Antonio Galdámeza to komedia, która w lekki sposób rozprawia się z ważkimi tematami, ukazując uniwersalną prawdę o międzyludzkich relacjach. Kasia i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy.

Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kasią, a Kasia Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia…

Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

W rolach głównych Paulina Gałązka i Miron Jagniewski. Na ekranie partnerują im m.in. Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska.

Film trwa 103 min.

Bilety w cenie 1 zł do kupienia w kasach kina, po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca, jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety w tej cenie.
Bilety wydawane są od 2 października

 

Szczegóły

Date:
24 września 2023
Czas:
13:30 - 15:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl