Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Calvin Rodgers – Klinika Perkusyjna

2 października 2018 | 02:00 - 3 października 2018 | 01:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Wrzesien/calvin rodgers (002).jpg

Serdecznie zapraszamy we wtorek 02.10.2018r o godz. 19.00 do sali widowiskowej na Calvin Rodgers Drum Clinic

Warsztaty z legendarnym perkusistą gospel Calvinem Rodgersem w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim 02.10.2018 o 19.00!

Po warsztatach z takimi gigantami jak Aaron Spears, Tony Royster Jr, Eric Moore czy Derrick Mckenzie będzie to kolejne wydarzenie z udziałem kultowego muzyka w stolicy perkusji Grodzisku Mazowieckim!
 Calvin Rodgers to wychowany w rodzinie o muzycznych tradycjach perkusista z Chicago. Od 15 roku życia aktywnie koncertujący z największymi artystami muzyki gospel bębniarz ma na swoim koncie współpracę m.in z Arethą Franklin, Kirkiem Franklinem, Marvinem Sappem, Yolandą Adams, Dionne Warwick, Rachelle Farell, Donaldem Lawrence, Byronem Cage, Jamesem Fortune, T.D. Jakes. Od wielu lat koncertuje również z legendarnym bandem The Isley Brothers i kultowym wokalistą r’n’b R. KELLY.
 Calvin Rodgers od wielu lat jest perkusistą i dyrektorem muzycznym zespołu giganta muzyki gospel FREDA HAMMONDA, gdzie do tej pory współprodukuje oraz jest autorem utworów. W udzielonym kilka dni temu wywiadzie przyznaje, że lubi jazz ale nie czuje się muzykiem jazzowym. Jego ulubiony gatunek to gospel, ale świetnie odnajduje się grając r’n’b, soul i funk. Kilkakrotnie wspierał na trasach takich artystów jak Aretha Franklin czy Destiny’s Child. Jak sam twierdzi uwielbia formę interakcji z fanami jaką są kliniki perkusyjne, szczególnie w Europie. Zachwycony europejską publicznością artysta z niecierpliwością wyczekuje spotkania z polskimi fanami, szczególnie że będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce i jedyne show w tej części Europy!

Zapraszamy!

Bilety w cenie: 60 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

rezerwuj bilet

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
2 października 2018 | 02:00
Koniec:
3 października 2018 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl