Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Kino dla Seniora “Maria Callas”

3 października 2018 | 02:00 - 4 października 2018 | 01:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Lipiec/callas.jpg

 

Zapraszamy 03.10.2018r. o godz.13.30 na jesienne Kino dla Seniora, tym razem film o wielkiej artystce „Maria Callas” – dokumentalny, Francja reż.Tom Volf, czas trwania: 1 godz. 53 min., wyst. Krystyna Janda – dubbing

Nieznana historia Marii Callas – najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów, fascynującej kobiety pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia i uwięzionej w burzliwym trójkącie miłosnym.

Wrażliwa i bezwzględna, ambitna i pełna kompleksów, wykorzystująca innych i wykorzystywana. Niewierna żona, porzucona kochanka. Uwięziona w burzliwym trójkącie miłosnym, kochająca jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, Aristotelisa Onasisa, z którym łączyło ją wielkie, namiętne uczucie, ale który wybierał między nią a piękną wdową po amerykańskim prezydencie, Jackie Kennedy. Tajemnice, skandale i plotki, który wpłynęły na życie wielkiej artystki. Jaka była tak naprawdę Maria Callas, o której do dziś krążą legendy?

Fascynująca, pełna emocji historia, która powstała z niepublikowanych dotąd materiałów, prywatnych filmów, kręconych dyskretnie ujęć i z najszczerszych, intymnych wyznań.

Bilety w cenie: 1 zł

W tej cenie są bilety dla seniorów posiadajacych Grodziską Kartę Mieszkańca, jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety w tej cenie

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
3 października 2018 | 02:00
Koniec:
4 października 2018 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl