Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty “Rodzina tworzy dobry klimat”

20 maja 2023 | 10:00 - 13:00

Chcesz stworzyć w swojej rodzinie twórczy klimat? Taki, w którym każdy z domowników może rozwijać swoje twórcze pasje, a dzieci i rodzice z ciekawością wspierają się w swoich twórczych zainteresowaniach?

Zapraszamy na szkolenie “Rodzina TWORZY dobry klimat”, które odbędą się w Mediatece 20 maja (sobota) w godz. 10.00-13.00.

Zaczniemy od spraw podstawowych: Jak pomóc dziecku budować pomysły i nie tłamsić ich w zarodku? Jak wspierać dziecko w pracy nad twórczym projektem? Jak stworzyć w rodzinie
atmosferę do twórczego rozwoju dzieci?

Nieformalna i radosna atmosfera kursu, jego praktyczna formuła oparta w przeważającej mierze na ćwiczeniach konkretnych „życiowych” sytuacji, a przede wszystkim duże doświadczenie prowadzącej sprawiają, że po tych zajęciach „chce się chcieć”, jak mówią dotychczasowi uczestnicy.

Będzie zapewniona opieka dla dzieci od lat 3 – w formularzu w uwagach proszę wpisać ilość i wiek dzieci zgłoszonych do opieki.

Czas trwania warsztatu: 3 godziny

Zapisyhttps://grodzisk.3plus.pl/pl/zapisy-na-warsztaty/show/10

Prowadząca: dr Joanna Maria Kwaśniewska – psycholog twórczości, wykładowca USWPS, specjalistka w zakresie kreatywności. Od ponad 25 lat prowadzi treningi twórczego myślenia, szkolenia twórczego rozwiązywania problemów w organizacjach oraz coaching twórczości dla muzyków, malarzy, naukowców, rzeźbiarzy czy pisarzy. Na koncie ma setki szkoleń i wykładów prowadzonych zarówno w kraju, jak i za granicą. Publikuje swoje teksty na temat kreatywności w recenzowanych polskich i zagranicznych czasopismach. Aktywnie popularyzuje wiedzę na temat twórczości pisząc do czasopism popularno-naukowych i prowadząc portal na temat twórczości joannakwasniewska.com

Szczegóły

Date:
20 maja 2023
Czas:
10:00 - 13:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/rodzina-tworzy-dobry-klimat/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl