Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl ekologiczny – Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing

21 marca 2024 | 09:30 - 12:30

Zapraszamy 21 marca 2023 na spektakl ekologiczny – “Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing”, godz.9.30 i godz. 11.15

Muzyczna opowieść o świecie, w którym wprowadzone na życzenie mieszkańców zasady Prezydenta Smołasa doprowadziły do zanieczyszczenia środowiska. Spektakl uczy, że ekologia to nie tylko segregacja śmieci, ale to bardzo rozległa dziedzina nauki. Śpiew, taniec i nietuzinkowe przeboje muzyczne (10 utworów muzycznych śpiewanych na żywo!) sprawiają, że dzieci z zaangażowaniem i zaciekawieniem nauczą się dbałości o stan środowiska. Razem z Kroplewną i Franią Recykling poznamy cztery żywioły i zagrażające im niebezpieczeństwa. Wspólnie poszukamy metod na ich uratowanie.

Podczas spektaklu w fabułę wplecione zostaną cztery lekcje związane z poszczególnymi żywiołami: ziemią, powietrzem, wodą i ogniem. W trakcie jednej z nich, dzieci będą mogły zostać naukowcami i przeprowadzić serię eksperymentów z wykorzystaniem wody. Po co nam wiedza? Czym skutkuje jej brak i czy w ogóle warto się uczyć? Po tym spektaklu ekologicznym widzowie na pewno nie będą mieli wątpliwości i nabiorą nowego zapału do jej zdobywania. Bohaterowie wspólnie z widzami doprowadzą krainę do porządku, ładu i równowagi ekologicznej. Ukazanie metamorfozy będzie możliwe dzięki wykorzystaniu oryginalnej scenografii przedstawiającej miasto przed i po wprowadzeniu ekologicznych rozwiązań.

Dzięki komediowej fabule będzie to niezapomniana lekcja zarówno dla młodych, jak i dorosłych widzów, a naszą planetą będą mogły się cieszyć nie tylko nasze dzieci, ale i przyszłe pokolenia. To od nas zależy co zostawimy w spadku naszym dzieciom, a one swoim.

Bilety w cenie 20 zł. do kupienia w kasach kina lub

na g. 9.30 – https://gok.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/536823/ref/b24_gok/lang

na g.11.15 – https://gok.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/536824/ref/b24_gok/lang

 

Szczegóły

Date:
21 marca 2024
Czas:
09:30 - 12:30
:
, ,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl