Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Premierowy spektakl Bing na Żywo „Wielkie Urodziny”

29 grudnia 2023 | 09:00 - 12:00

Bing na Żywo, zapraszamy

Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Po ogromnym sukcesie serialu Bing, najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz ze swoimi przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!

29 grudnia o g. 9.00 i g.11.00

 
Premierowy spektakl Bing na Żywo „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim, została zrealizowany pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach, doskonale dostosowany do ich percepcji. W spektaklu pojawiają się dziecięce postacie Bing, Sula, Coco, Pando, Flop w formie przepięknych wielkoformatowych lalek, które są na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing na żywo to wielka teatralna przygoda, wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja zobaczenia na żywo króliczka Binga i jego przyjaciół!
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada, jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy, jak radzić sobie z emocjami, uczuciami, czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem dla innych osób

Zapraszamy całe rodziny na pierwsze wspólne wyjście do teatru!
Pamiętajcie: Bing na Żywo – to wielka rzecz!
Obsada:
Bing – Karol Sławek / Szymon Bujak
Coco i Sula -Karolina Mazurek / Monika Markowska
Flop i Pando – Jakub Szlachetka / Maciej Łabaz
Wiktoria Grzegorczyk
Reżyseria : Zuzanna Gaińska
na podstawie spektaklu Wilhelmini Hoornstras
Produkcja Agencja Good Walk Zapraszamy całe rodziny na pierwsze wspólne wyjście do teatru!

Szczegóły

Date:
29 grudnia 2023
Czas:
09:00 - 12:00
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl