Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Piosenki z kapelusza – Agnieszka Babicz

19 kwietnia 2020 | 02:00 - 20 kwietnia 2020 | 01:59

 Zapraszamy 19 kwietnia o g.16.00 do Mediateki na koncert p.t. “Piosenki z kapelusza” w wykonaniu Agnieszki Babicz.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2020/Styczen/aga.jpg Agnieszka Babicz-Stasierowska – aktorka scen muzycznych związana między innymi z Teatrem Muzycznym w Gdyni ma w swoim dorobku teatralnym wiele znaczących ról – Fantyna w „ Les Miserables”, Fiona w „Shreku”, Wdowa w „Zorbie”, Anita w „West Side Story” i wiele innych.  Jej kolejną artystyczną pasją jest estrada na której prezentuje swoje wokalne recitale –  „Pod paryskim niebem”, „Petersburski samowar”, „Wędrująca Eurydyka”. Ten ostatni od lat prezentuje z ogromnym powodzeniem zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Ma również na swoim koncie płytę z piosenkami Anny German o tym właśnie tytule. Jest laureatką Grand Prix I Festiwalu im. Anny German „Tańczące Eurydyki” w Zielonej Górze.
“Piosenki z kapelusza” to jak mówi artystka: “Mój kameralny koncert składa się z utworów dobrze Państwu znanych. “Tańczące Eurydyki” ,”Wielka woda” ,”Jadą wozy kolorowe” ,”Małgośka”, “Portofino”, “Małe tęsknoty”, “Już nie zapomnisz mnie”, “Miłość Ci wszystko wybaczy” , a także hity światowego musicalu “All That jazz”,”Cabaret” ,”I Dreamed a Dream”….to tylko niektóre z nich. To koncert piosenek, które towarzyszą mi w życiu, a które Państwo wylosują z mojego kapelusza!”

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

Szczegóły

Początek
19 kwietnia 2020 | 02:00
Koniec:
20 kwietnia 2020 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl