Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert p.t. “Grodziskie Nastroje”

19 czerwca 2015 | 02:00 - 20 czerwca 2015 | 01:59

Serdecznie zapraszamy w piątek 19.06.2015 o godz. 20.00 na koncert plenerowy, który odbędzie sie w przepięknej scenerii Stawów Goliana w Grodzisku Mazowieckim.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/maj/DWIE NATURY.jpg

Podczas koncertu w wykonaniu Radosława Rzepkowskiego usłyszymy przepiękną muzyką Chopina Paderewskiego i Mendelssohna, pojawią się również hity muzyki rozrywkowej Joella, Morricone i Gershwina a to wszystko będzie przeplatane pozezją Beaty Katarzyny Syrokomli – Popławskiej.
Beata Katarzyna Syrokomla Popławska, autorka kilku tomików poezji .Jeden z nich, wydany w 2003 roku w cyklu „Grodziskie Nastroje”, jest jednak szczególny, ponieważ został zilustrowany przez nieżyjącego już artystę samouka, rdzennego mieszkańca Grodziska Mazowieckiego – Fryderyka Zawadzkiego.

Radosław Rzepkowski – muzykolog, pianista i publicysta. Pobierał lekcje fortepianu u Marii Wiłkomirskiej profesora Akademii Muzycznej w Warszawie, równocześnie rozpoczął studia muzykologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie studiował pod kierunkiem wybitnych profesorów Z. Lissy, J. Chomińskiego i innych.
Od 1989 roku Radosław Rzepkowski mieszka w Montrealu i koncentruje się na pracy dydaktycznej
i publicystycznej. Jako profesor fortepianu współpracuje z McGill Conservatoire i Conservatoire du
Quebec. Koncertuje też jako solista i akompaniator w różnych salach koncertowych.

 

Szczegóły

Początek
19 czerwca 2015 | 02:00
Koniec:
20 czerwca 2015 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl