Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Dzień otwarty – joga, gongi, misy

14 czerwca 2014 | 16:00

Zapraszamy 14. czerwca o godz. 14.00 na dzień otwarty z hathajogą, gongami, misami do szkoły Artia Joga w samym sercu Grodziska Mazowieckiego, pl. Zygmunta Starego 9 a, sala na I piętrze.

Zapraszamy osoby, które słyszały coś o hathajodze, które chcą dowiedzieć się więcej na jej temat. 

Którzy myślą, że to co robimy, jest nudne i nic się nie dzieje.  https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/czerwiec/joga.jpg
Możesz się bardzo zdziwić. Zapraszamy Panie i Panów. Wszyscy pasjonaci, początkujący, ciekawscy lub chcący czegoś innego, nowego te zajęcia są dla Was. To nie jest praca statyczna.
Sesja będzie płynna i żywiołowa. Będziemy pracować z oddechem, nad wzmocnieniem, oczyszczeniem i pobudzeniem. Dotrzemy tam, gdzie są przykurcze i problemy zdrowotne.  Użyjemy mięśni dna miednicy, poprawiamy koncentracje i uwagę, stosując odpowiednie punkty skupienia wzroku, dzięki czemu nasze oczy będą widzieć jaśniej. 

Zajęcia są bezpłatne, będą trwać ok. 1,2 h.

Na koniec usłyszycie najpiękniejsze i najciekawsze instrumenty świata czyli gongi i misy. 

Przygotowanie: Zapraszamy kilka minut wcześniej (ok. 10  min), weź strój na zmianę lub przyjdź przebrana/ny. Proponujemy nie spożywać posiłku 1,5 h przed zajęciami. 

Prowadzący: Ola Adamczyk 

UWAGA: Joga pod klonem

Kolejny dzień otwarty odbędzie się w Parku im. Skarbków w niedziele 22.06.2014 o godz. 10.00 na polanie pod klonem w Dni z Hobby. Przynieś koniecznie koc, mate lub karimatę i bądź przebrana/ny.

DOŁĄCZ DO NAS – Pomyśl o sobie już dziś.

Spróbuj i doświadcz
Ola i Łukasz
www.artiajoga.pl   tel. + 48 664 123 861

Szczegóły

Date:
14 czerwca 2014
Czas:
16:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl