Wydarzenia

Życzenia-swiateczne-SAS-2022

 

 

 

14 grudnia o godz. 18.30 w Mediatece odbyło się spotkanie kolędowe dla SAS, podczas którego Anna Asińska i Marcin Mazur wraz ze słuchaczami śpiewali ulubione kolędy.

 

We środę, 22 czerwca w sali widowiskowej Centrum Kultury odbył się Finał XI Strefy Aktywnego Seniora. W pierwszej części spektaklu zaprezentowały się następujące grupy: taniec latino (kier. Anna Asińska), taichi (kier. Ewa Błaszkowska), zespół wokalny HopSAS (kier. Dagmara Jaworska), pilates (kier. Ewa Drapińska) i taniec terapeutyczny (kier. Żaneta Ryszawa). W drugiej części finału widzowie obejrzeli spektakl pt. “Post-pandemic-katharsis” (koncepcja całości i opieka artystyczna Małgorzata Nocny, reżyseria Katarzyna Bargiełowska), prezentujący emocje związane z pandemią, zamknięciem, brakiem kontaktu i samotnością, na które byliśmy skazani.

 

W dniach 15 i 20 czerwca Teatr SAS jeszcze dwukrotnie zagrał sztukę pt. “Arszenik i stare koronki” w reżyserii Joanny Cichoń, tym razem na przedstawieniach gościnnych w ośrodkach kultury w Podkowie Leśnej i Błoniu.  Nasze przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem widzów i zostało sowicie nagrodzone oklaskami.

 

Plakat przedstawienia Teatru SAS 15 czerwca 2022 r. w Podkowie Leśnej