Zajęcia stałe

Zobacz prospekt VII SAS »

 

Lokalizacje zajęć:

  • Mediateka, ul. 3 Maja 57
  • Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9
  • Pawilon Kultury, ul. Westfala 3
  • Stawy Walczewskiego
  • Park Skarbków
  • Poczekalnia PKP

Mediateka – sala wielofunkcyjna, parter
Ćwiczenia wzmacniające – Renata Łęcka, śr. 9.45-12.00, czw. 9.45-10.45
Ćwiczenia rozciągające – Renata Łęcka, śr., czw. 8.30-9.30
Joga – Julia Zubenko, pt. 10.30-12.45
Taniec towarzyski – Jarosław Korycki, śr. 12.30-14.45
Trening kręgosłupa – Małgorzata Nocny, czw. 11.00-13.15
Trening ogólnorozwojowy – Piotr Szmaus, czw. 13.30-14.30

Centrum Kultury
Ceramika – Barbara Sikorski, pon. 9.00-13.30 – sala plastyczna, 1 piętro wejście od ul. Spółdzielczej
Ćwiczenia odmładzające – Barbara Karpińska, pon. 9-11.15 – sala lustrzana parter
Ćwiczenia fitness – Barbara Karpińska, pon. 11.30-13.45 – sala lustrzana parter
Gimnastyka rehabilitacyjna – Anna Wiśniewska, wt. 8.15-10.15, czw. 8.15-11.45 – sala lustrzana – sala lustrzana 1 piętro
Gimnastyka rehabilitacyjna – Sara Lejbrandt, pon. 10.00-12.15 – sala lustrzana parter
Gimnastyka rehabilitacyjna – Patrycja Niedźwiedzka, wt. 9.30-11.45 – sala lustrzana – sala lustrzana 1 piętro
Gimnastyka rehabilitacyjna – Małgorzata Nocny, wt. 8.15-11.45 – sala lustrzana parter
Gry planszowe – Leszek Grzywacz, czw. 11.00-13.00 – mała sala konferencyjna, 1 piętro wejście od ul. Spółdzielczej
Język angielski – Małgorzata Nocny, śr. 8.30-13.15 – sala konferencyjna
Język angielski – Ewa Rogowska, wt. 11.15-14.45 – sala konferencyjna
Język niemiecki – Maria Podlecka, wt. 8.45-11.00 – sala konferencyjna
Język niemiecki – Marcin Mazur, czw. 12.00-13.00 – sala konferencyjna
Pilates – Ewa Drapińska, śr. 11.15-13.30 – sala lustrzana – sala lustrzana 1 piętro
Taichi – Ewa Błaszkowska, czw. 8.30-12.00 – sala lustrzana parter
Tańce latino – Anna Asińska, wt. 12.00-14.15 – sala lustrzana parter
Tańce terapeutyczne – Żaneta Ryszawa, pon. 9.00-13.45 – sala lustrzana 1 piętro
Rękodzieło artystyczne – Marta Zawadzka, wt. 9.00-11.00 – sala plastyczna, 1 piętro wejście od ul. Spółdzielczej
Robótki ręczne – Zofia Olczak, śr. 8.30-10.30 – sala plastyczna, 1 piętro wejście od ul. Spółdzielczej
Malarstwo – Paweł Cabanowski, czw. 10.00-14.30 – sala plastyczna, 1 piętro wejście od ul. Spółdzielczej
Teatr – Joanna Cichoń, wt. 12.00-14.00 – sala lustrzana 1 piętro
Trening pamięci – Akademia Pamięci, pon. 8.30-13.30, czw. 8.30-11.45, pt. 8.30-13.30 – sala konferencyjna
Tworzywa plastyczne – Marta Zawadzka, pt. 10.00-14.15 – sala plastyczna, 1 piętro wejście od ul. Spółdzielczej

Pawilon Kultury
Język francuski – Katarzyna Kilańska, wt. 16.30-18.45 – sala lustrzana
Komputery – Piotr Moczydłowski, pon., wt. 8.30-10.45 – czytelnia
Komputery – Paweł Wasilewski, śr. 8.30-10.45 – czytelnia

Stawy Walczewskiego
Nordic walking – Piotr Szmaus, pon. 14.45-15.45
Nordic walking – Anna Szmaus, wt. 14.45-15.45

Park Skarbków
Nordic walking – Aleksandra Kapuściak, czw. 14.00-15.00

Poczekalnia PKP
Pogaduchy – Małgorzata Nocny, pt. 10.00-12.00