Oferta Mecenasa Kultury

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z Ośrodkiem Kultury jako Mecenas Kultury. Jest to niecodzienna forma reklamy dla wszystkich tych, którzy żywo interesują się działalnością Ośrodka Kultury oraz bacznie śledzą życie kulturalne naszej gminy. Mecenas Kultury to oferta dla osób i firm, które chcą w nietuzinkowy sposób dbać o budowanie swojego wizerunku oraz pozytywnych skojarzeń ze swoją marką patronując wydarzeniom kulturalnym w Grodzisku.

W trakcie trwania umowy pakiet będzie upoważniał Mecenasa do:

umieszczenia logo firmy:

  •  na plakatach i banerach reklamujących wszystkie wydarzenia artystyczne organizowane przez Ośrodek Kultury,
  • na stronie centrumkultury.eu,
  • w Grodziskim Informatorze Kulturalnym wydawanym z czasopismem „Bogoria”.

Logo Mecenasa będzie identyfikowane w zwiastunach reklamujących wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury  na antenie radia Bogoria, w kinie Centrum Kultury i na Telebimie przy ul. Montwiłła oraz w materiałach reklamujących imprezy organizowane przez Centrum Kultury na łamach pisma „Bogoria”

branding i/lub miejsce na stoisko reklamowe w trakcie imprez plenerowych których organizatorem jest Centrum Kultury.

Istnieje również możliwość, po wcześniejszych ustaleniach, skorzystania z czasu reklamowego w radiu i kinie oraz publikacji reklam na łamach czasopisma Bogoria.

Dodatkową zaletą posiadania pakietu Mecenasa Kultury jest stała rezerwacja i korzystanie z czterech dowolnie wybranych przez Państwa miejsc w Sali Widowiskowej w czasie obowiązywania umowy, na wydarzenia organizowane przez Ośrodek Kultury.

Mecenas Kultury zajmuje szczególne miejsce wśród naszych partnerów podczas wszystkich podejmowanych przez nas działań o charakterze kulturalnym. Przy sporządzaniu oferty i umowy staramy się z dbałością dopasować ją do naszych wspólnych oczekiwań.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

support: estinet.pl