Oferty reklamowe

Radio Bogoria

Radio Bogoria

 

Radio Bogoria  to  grodziska regionalna  rozgłośnia  radiowa, obecna w eterze od 9 stycznia 1998 roku  na częstotliwości 94,5 FM.

Obejmuje swym zasięgiem pasmo zachodniego Mazowsza czyli powiat grodziski, pruszkowski i żyrardowski razem blisko 200 000 osób.

Rozgłośnia cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Grodziska i okolic. Jej największą ambicją jest dotarcie z lokalnymi informacjami do jak największej części mieszkańców regionu. Na antenie radia “Bogoria” nie brakuje  największych hitów, oraz najlepszych utworów polskich wykonawców. “Moc Hitów” to liner  stacji.

Reklamodawcy korzystający z czasu antenowego mogą liczyć na profesjonalne wsparcie przy produkcji i planowaniu emisji reklam. Reklama radiowa to skuteczna i szybka forma przekazu medialnego .

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – Reklama Radio

Odwiedź stronę rozgłośni Radio Bogoria

Grodziskie Pismo “Bogoria”

 

Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne “Bogoria” istnieje na rynku lokalnym od 1992 roku.

Obecnie ukazuje się w nakładzie 9 tys. egzemplarzy w ponad 125 punktach kolportażu (miasto i gmina Grodzisk Maz., Milanówek, Podkowa Leśna, Jaktorów).

Część nakładu (600 egzemplarzy) jest dostępne dla pasażerów podróżujących  pociągami Warszawskich Kolei Dojazdowych.

Przedsiębiorcy chcący skorzystać z powierzchni reklamowych w “Czasopiśmie” mają szerokie spektrum możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – Reklama Czasopismo Bogoria

Kino Centrum Kultury

 

Kino wchodzi w skład kompleksu kulturalno – rozrywkowego Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki.
Sala widowiskowo – kinowa o pojemności 375 miejsc z nowoczesnym systemem nagłaśniającym, cyfrową rozdzielczością kinową w 4K, dużym rolowanym ekranem, zwijanym na potrzeby organizacji wydarzeń teatralnych i koncertowych.

W repertuarze znajdziecie Państwo nowości filmowe polskie i zagraniczne. Grodziskie Kino Centrum Kultury gromadzi średnio ok 10 000 osób miesięcznie.

Proponujemy okolicznym przedsiębiorcom możliwość zamieszczenia reklamy przed seansem i zachęcamy do zapoznania się z ofertą – Reklama Kino

Odwiedź stronę Kino Centrum Kultury

Telebim

 

Telebim znajduje się w centrum Grodziska przy ulicy 1 Maja (vis a vis stacji PKP). Wielkość ekranu to 6 m² a emisja reklam następuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Reklama Telebim

support: estinet.pl