Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

ZUMBA – nowa grupa – bepłatna lekcja pokazowa !!!

12 czerwca 2012 | 20:00

ZUMBA – nowa grupa !!

Szanowni Państwo instruktorka ZUMBY Sylwia Sowa chce stowrzyć nową grupę, która miałahttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Zajecia/zumba.jpgby zajęcia we wtorki w godz. 18.00-18.55, warunkiem stworzenia grupy jest odpowiednia ilość chętnych. zapraszamy na bezpłatną pokazową lekcję 12.06.2012 o godz. 18.00 do sali lustrzanej na Ip.

Informacje i zapisy Zajęcia prowadzi Sylwia Sowa-Okrasa kom 606-483-777 silvimarina@poczta.onet.pl

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

Zumba

… to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

…jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

 

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Zajecia/zumba1.jpg

Szczegóły

Date:
12 czerwca 2012
Czas:
20:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl