Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

” Zima mroźna nam nie groźna”

25 listopada 2018 | 01:00 - 26 listopada 2018 | 00:59

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2018/Listopad/zima.jpg

HG Film Sp. z o.o., Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz Plejada,
mają zaszczyt zaprosić Państwa na charytatywny pokaz mody „Zima mroźna nam nie groźna”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki Grzegorza Benedykcińskiego.

„Zima mroźna nam nie groźna” odbywa się już po raz 5. i w tym roku gościmy to wyjątkowe wydarzenie w nowo otwartej Mediatece już 25 listopada (niedziela).

„Zima mroźna nam nie groźna”  to impreza charytatywna, która przyjęła niekonwencjonalną formę – pokazu mody. Dziesięć Gwiazd, powszechnie znanych osób ze świata mediów, występuje w pokazie mody razem z Dziećmi, które ubierane są od stóp do głów przez Sponsorów. Wszystkie ubrania i buty Dzieci otrzymują na własność w ramach pomocy.
Większość dzieci zostało wytypowanych przez OPS w Grodzisku Mazowieckim.

Pokaz rozpoczyna się o godzinie 11:00 w Sali Koncertowej Mediateki (ul.  3 Maja 57, 05-825 Grodzisk Mazowiecki). Przewidziane są występy artystyczne.

Na zakończenie pokazu, o godzinie 13:00, przed budynkiem Mediateki Dzieci wypuszczą baloniki wypełnione helem na których napiszą swoje marzenia, a Święty Mikołaj wręczy im prezenty.

Impreza ma charakter zamknięty dla Sponsorów i Mediów jednak w tym roku istnieje możliwość zakupienia biletu na ten pokaz jako cegiełki, której CAŁKOWITA wartość zostanie przekazana na podopiecznych OPS w Grodzisku Mazowieckim.

Zaproszenia można nabyć w kasach kina Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.
Koszt zaproszenia to 100 PLN.
Wejście na imprezę TYLKO za okazaniem zaproszenia.

Szczegóły

Początek
25 listopada 2018 | 01:00
Koniec:
26 listopada 2018 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl