Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Wyjdź za mnie” – premiera ogólnopolska

11 lutego 2022

Wyjdź za mnie

PREMIERA OGÓLNOPOLSKA

Na naszym ekranie od 11.02.2022

Produkcja
USA
Reżyseria
Kat Coiro
Obsada
Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma, John Bradley
Długość
112 min

„Wyjdź za mnie” to komedia romantyczna, pełna piosenek Jennifer Lopez i światowej sławy latynoskiej gwiazdy, Malumy. To historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.

Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki-Kat Valdez, która jest w związku z Bastianem, też gwiazdą muzyczną (w tej właśnie roli zobaczymy debiutującego w filmie fabularnym Malumę).

Ich wspólny, wielki hit „Marry Me” zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani postanawiają sie pobrać przed swoją publicznością. Ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem „tak” odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie postanawia poślubić, nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności. Wybór pada na Charliego Gilberta (Owen Wilson), który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę (Chloe Coleman) i najlepsza przyjaciółkę (Sarah Silverman).

Czy dwoje ludzi z tak kompletnie innych światów może pokonać przepaść ich dzielącą i stworzyć miejsce do którego oboje należą. Przekonamy się już w Walentynki.

REPERTUAR

KUP BILET

Szczegóły

Date:
11 lutego 2022
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl