Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Wieczornica piesni patriotycznych

9 listopada 2015 | 01:00 - 10 listopada 2015 | 00:59

Serdecznie zapraszamy 09.11.2015 o godz. 18.30 do sali widowiskowej na WIECZORNICĘ PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

Jeśli ktoś nie wierzy, że można się naprawdę dobrze bawić przy patriotycznym świętowaniu, to ten wieczór jest właśnie dla niego. I jeśli ktoś ma wątpliwości, że da się zorganizować obchody oficjalnego święta, dla osób wieku od kilku do kilkudziesięciu lat, tak aby każdy czuł się wspaniale i z niedosytem wracał do domu, to powinien nas odwiedzić nas tym bardziej 9.11.2015. https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/pazdziernik/9.11.jpg

Poczucie patriotyzmu i dumy z Niepodległej Polski zmienia się wraz ze zmiana pokoleń.  Wiele osób twierdzi, że słabnie. To jednak nieprawda. Są miejsca, są środowiska i są dzieci, które dają nie tylko nadzieję, ale i przekonanie, że w dobre ręce przekażemy kiedyś naszą Ojczyznę. To poczucie odpowiedzialności za Polskę i miłości do niej nie bierze się jednak z niczego. Trzeba je kształtować i pielęgnować. Jak? Właśnie przez takie spotkania, gdzie patriotyczny patos eksploduje ferią radosnej muzyki, zabawy i śpiewu. To będzie pokaz autentycznego, choć niestety mało znanego patriotyzmu.

W czasie Wieczornicy na scenie zobaczymy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców Szkoły Podstawowej Azymut Stowarzyszenia Sternik, m.in Magdę oraz Adama Krylików.

Wstęp wolny!!!

Szczegóły

Początek
9 listopada 2015 | 01:00
Koniec:
10 listopada 2015 | 00:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl