Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

widowisko multimedialne “Iskry Niepodległej”

23 sierpnia 2023 | 10:00 - 16:00

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to nowoczesny spektakl multimedialny umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentujemy fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.
🔹 CO ZOBACZYCIE?
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to historie wybitnych Polek i Polaków, których cechą wspólną była chęć zmieniania świata i przekuwanie potencjału na działanie. Wśród nich znajdują się bohaterowie z różnych dziedzin życia tworzących naszą codzienność: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, eksploracji świata i kosmosu, sportu.
Narratorem opowieści jest cyfrowa postać, która porusza się po ścianie ekspozycyjnej na specjalnie zaprojektowanym ekranie. To z nią goście udadzą się w podróż po polskich dokonaniach, poznając bliżej losy wynalazców takich jak Bekker czy Szczepanik. Dodatkowo elementy graficznie zostały wykreowane przez AI. Doświadczenie wizyty wspiera zaś aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością, która pozwala lepiej poznać świat ISKIER NIEPODLEGŁEJ.
Iskry Niepodległej w 2023 roku odwiedzą około 100 miejscowości w całej Polsce.
Zwiedzanie mobilnej wystawy jest całkowicie bezpłatne!
🔹 LOKALIZACJA
parking przed Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim ul. Spółdzielcza 9
🔹 TERMINY WIZYTY
22.08.2023 (wtorek) godz. 10:00-18:00
23.08.2023 (środa) godz. 10:00-16:00
Projekt ISKRY NIEPODLEGŁEJ sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mecenasem Projektu Iskry Niepodległej jest ORLEN. Trasę wspiera Fundacja ORLEN.
Szczegóły i pełną trasę Iskier Niepodległej znajdziecie na stronie:
https://iskryniepodleglej.pl/

Szczegóły

Date:
23 sierpnia 2023
Czas:
10:00 - 16:00
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl