Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty projektowania wzoru

8 maja 2022 | 12:00 - 14:00

Zapraszamy na warsztaty projektowania wzoru podczas których stworzymy własne wzory. Warsztaty startują 8 maja w g. 12.00-14.00 a poprowadzi je Laura Rumi.

 

Opis warsztatów:

Kiedy pochylimy się nad białą i czystą kartką papieru pojawia się w nas moc sprawczości, możemy stworzyć co chcemy, jak chcemy, a nasz wzór ma być częścią Nas, nieskazitelną mocą tylko i wyłącznie naszej wyobraźni. Kartka i proste narzędzia plastyczne zaprowadziły mnie w miejsce pełne radości. Do którego chciałabym zaprosić również Was. Mam nadzieję, że będzie to dopiero początek Waszej przygody, a jeśli już rysujecie, jeśli już malujecie, jeśli już macie dyplomy z kierunków artystycznych to może nauczymy się czegoś od siebie nawzajem i stworzymy kawałek wspaniałej sztuki. Warsztaty składają się z 3 części. Podczas pierwszych zapoznamy się z materiałami oraz będziemy pracować nad zarysem wzory. Podczas drugich zajęć poznamy różne techniki wypełnienia wzoru kolorem. Podczas ostatnich zajęć zajmiemy się skanowaniem wzoru oraz obrabianiem go za pomocą programu Photoshop.
 
Obowiązują zapisy mailowe:
dworeknagorce@centrumkultury.eu w treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika oraz tel kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty dla osób od 13 lat.

Szczegóły

Date:
8 maja 2022
Czas:
12:00 - 14:00
:
,

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl