Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty dla kobiet

5 czerwca 2014 | 20:00

Serdecznie zapraszamy 5. czerwca (czwartek) o godz. 18.00 do Sali historii miasta (I piętro) na warsztaty rozwojowe dla kobiet “Empatyczny taniec z wewnętrznym krytykiem”. 

Gdyby krytyk – Twój głos wewnętrzny miał jakieś imię, to jakby ono brzmiało?

Jeśli masz tendencję do umniejszania i krytykowania siebie, chcesz określić nowe zasady współpracy z Twoim wewnętrznym krytykiem, przyjdź. Podczas spotkania odkryjesz wspierający Cię, pozytywny dialog wewnętrzny, który da Ci zadowolenie i stabilną pewność siebie. Zauważysz, że życie jest jak taniec i Ty możesz świadomie w nim uczestniczyć. Wykreujesz nowe możliwości na bazie własnych doświadczeń.

Gdzie? Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim I p. Sala Historii Miasta

Kiedy? 5 czerwca w czwartek godz. 18.00 – 21.00

Zapisy: OPS Iwona Chorek 22 7555869

Prowadzi:

Elżbieta Dybińska psycholog, coach, artterapeuta, wspiera ofiary przemocy domowej.
Specjalizuje się w pracy z kobietami samotnymi w związkach i po rozstaniach, które odczuwają bezsilność i pustkę, żyją życiem innych osób a swoje potrzeby odsuwają na bok. Pomaga im sprecyzować czego naprawdę chcą, określić własną wizję życia, stworzyć realistyczny plan działania i osiągnąć wymarzone rezultaty. Prowadzi grupy wsparcia dla kobiet, warsztaty rozwojowe i konsultacje indywidualne.http://www.dybinska.pl/ 606 810 636

 

Szczegóły

Date:
5 czerwca 2014
Czas:
20:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl