Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztat o budowaniu relacji i poznawaniu siebie w relacjach[

30 września 2016 | 02:00 - 1 października 2016 | 01:59

W ramach festiwalu POP-Kreacje 2016 zapraszamy chętnych na Warsztat o budowaniu relacji i poznawaniu siebie w relacjach 


Często wchodzimy w nowe relacje myśląc, że wreszcie spełnią się nasze marzenia, albo z dużym lękiem – że pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie, albo – w ogóle zastanawiamy się, czy warto wchodzić w jakiś nowy związek, bo przecież one wszystkie są takie same. 

warsztat w godzinach 17.15 – 19.15

Zapisy: hanna@przemiany.com.pl (z dopiskiem: festiwal w Grodzisku M), tel. 508 26 52 52

Co nam pomaga budować dobre relacje, a co powoduje, że czujemy się w nich nieszczęśliwi, albo ciągle szukamy nowych. Co jest naszą mocną stroną, a co powoduje, że tracimy naszą moc, dajemy się zwodzić albo ranić partnerom.

Relacje są jak lustro – odbijają się w nich te części nas, które dobrze znamy, i te, które widzimy tylko w naszych partnerach – najczęściej to są te, które drażnią nas w nich, lub które podziwiamy.
Na warsztacie będziemy przyglądać się sobie, naszym marzeniom, nastawieniom, oczekiwaniom, pretensjom, które pojawiają się w naszych relacjach. Będziemy szukać w nich naszej siły, przyglądać się słabościom, przyglądać się naszym progom, a może nawet spróbujemy niektóre poprzekraczać.

Hanna Dunowska – Jestem psychoterapeutką i coachem, pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces.Prowadzę terapię indywidualną, par oraz rodzinną. Ukończyłam klasę dyplomową w Instytucie Psychologii Procesu, brałam udzial w wielu warsztatach i szkoleniach w Polsce, Słowacji i w Niemczech prowadzonych przez liderów psychologii procesu. Swoją pracę z klientem superwizuję u dyplomowanych nauczycieli psychologii procesu.

Z pierwszego wykształcenia jestem aktorką, ale zawirowania osobiste skierowały mnie na ścieżkę rozwoju osobistego i podjęcia studiów podyplomowych psychoterapeutycznych a później psychologicznych. W czasie własnej terapii zrozumiałam jak bardzo terapia pomocna jest w zrozumieniu siebie, swoich reakcji, decyzji, lęków i relacji z innymi.

Fascynuje mnie związek między różnymi symptomami fizycznymi a decyzjami, które https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/wrzesien/535569_518195794897285_66934396_n.jpgpodejmujemy w życiu. Chętnie pracuję z problemami relacyjnymi, obniżonym poczuciem własnej wartości, poczuciem osamotnienia, tematem śmierci, depresją, trudnościami w podejmowaniu decyzji i reakcją na zmiany. Jako coach, towarzyszę w rozwoju osobistym i pomagam osiągnąć upragnione cele.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Fundacji Centrum Praw Kobiet, Centrum Psychologiczno-Terapeutycznym Wspierania Rodziny w Pruszkowie, Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach oraz w Ośrodku Rozwoju i Psychoterapii Przemiany.

Mam dwoje wspaniałych dzieci, czteroletniego wnuka i kota – przyjaciela. Uwielbiam patrzeć na góry, norweskie fiordy, dobre książki i muzykę.

Szczegóły

Początek
30 września 2016 | 02:00
Koniec:
1 października 2016 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl