Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Trening twórczego myślenia – warsztaty rozwojowe dla kobiet

6 marca 2014 | 19:00 - 22:00

WARSZTATY ROZWOJOWE DLA KOBIET

„Trening Twórczego Myślenia”

Z  okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wszystkim kobietom życzymy zdrowia, miłości i wielu inspirujących pomysłów i serdecznie zapraszamy 6. marca (czwartek) w godz. 18.00 – 21.00 do Sali historii miasta na warsztaty rozwojowe dla kobiet “Trening Twórczego Myślenia”.

Na warsztatach  będziemy świetnie się bawić, rozwijać oryginalne myślenie, pomysłowość i wrażliwość intelektualną. Odkryjemy, że każdy człowiek  ma  potencjał do twórczych działań i możliwość  tworzenia własnego życia w zgodzie ze sobą.

Trenowanie twórczego myślenia jest możliwe pod warunkiem, że nasze myślenie i działanie potraktujemy świadomie, tak samo jak każdy inny, codzienny rodzaj aktywności, np. ćwiczenie mięśni brzucha czy ćwiczenie pamięci.  Za pomocą naszych myśli i wyobrażeń tworzymy z chwili na chwilę nasze życie.  Rzecz w tym, że nie wszyscy jesteśmy świadomi i nie wiemy, w jaki sposób myślimy. Przejmujemy się tylko tym, co czujemy.

Prowadzi:

Elżbieta Dybińska– psycholog,  coach,  artterapeuta.

Specjalizuje się w pracy z kobietami samotnymi w związkach i po rozstaniach, które odczuwają bezsilność i pustkę, żyją życiem  innych osób a swoje potrzeby odsuwają na bok. Pomaga im sprecyzować czego naprawdę chcą, określić własną wizję życia, stworzyć realistyczny plan działania i osiągnąć wymarzone rezultaty. Prowadzi grupy wsparcia dla kobiet, warsztaty rozwojowe i konsultacje indywidualne.
www.dybińska.pl

Informacje i zgłoszenia: Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 755 58 69  Iwona Chorek


Szczegóły

Date:
6 marca 2014
Czas:
19:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl