Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

TONY ROYSTER DRUM CLINIC

19 kwietnia 2016 | 02:00 - 20 kwietnia 2016 | 01:59

TONY ROYSTER DRUM CLINIC

Serdecznie zapraszamy na perkusyjne show jednego z najbardziej cenionych perkusistów świata – już 19 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim o godz. 19.00 w sali widowiskowej wystąpi przed Państwem 

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/marzec/RoysterJr-Grodzisk-DrumClinic.jpg

TONY ROYSTER JR.!!!

Wśród największych inspiracji Tonego wymienić można takie nazwiska jak Dennis Chambers, Jim Chapin and Billy Cobham. W wieku 15 lat Tony zasłynął swoim spektakularnym występem na 42 edycji rozdania nagród Grammy. Royster Jr w trakcie swojej kariery dzielił scenę między innymi z En Vogue , Jay-Z, Joe Jonas.Tony Royster Jr to urodzony w 1984 ceniony amerykański perkusista szerszej publiczności znany przede wszystkim ze współpracy ze światowej sławy raperem Jay Z. Perkusista współpracuje na codzień także z wokalistką Joss Stone.Po perskusyjnym show zapraszamy na jam session z udziałem wybitnych polskich muzyków i samego Tonego – więcej informacji wkrótce!

Tony ma na swoim koncie wiele innych imponujących osiągnięć takich jak występ na festiwalu w Glastonbury oraz koncert z Jay Z podczas balu inaugurującego prezydenturę Baracka Obamy w 2009 roku. Tony jest laureatem prestiżowej nagrody The Louis Armstrong Jazz Award która przyznawana jest muzykom na podstawie wielu kryteriów określających nie tylko grę na instrumencie, ale także kreatywność i charakter. W 2011 Tony dołączył do zespołu Joe Jonasa z którym odbył trasę po Ameryce Północnej.

22 sierpnia 2011 roku Tony został zaproszony do popularnego wówczas programu Late Show with David Letterman gdzie popisał się swoim solo. W tym samym roku perkusista otrzymał również zaproszenie do The Tonight Show with Jay Leno gdzie również miał okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Tony jest endorserem między innymi takich marek jak DW, Sabian, Vic Firth, Remo, Drumframe, Shure, Warner Bros, GoPro.

 

Bilety w cenie: 90 zł 

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana.

UWAGA!

Osoby, które dokonają rezerwacji on-line poprzez naszą stronę internetową i chcą odebrać bilety dopiero w dniu koncertu, muszą dokonać przelewu w ciągu 48 godzin od momentu dokonania rezerwacji na konto:

PKO SA, nr konta: 87 1240 6348 1111 0010 4125 7581. Tytuł przelewu: Tony Royster Jr., Imię i Nazwisko, numer rezerwacji.
POTWIERDZENIE PRZELEWU należy przesłać mailem na adres: g.rogowska@centrumkultury.eu
W przeciwnym wypadku, rezerwacja zostanie anulowana przez system.

 

Pytania/kontakt/media

Emilia Benedykcińska
emilia.benedykcinska@gmail.com

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! NIE WYPADA TEGO PRZEGAPIĆ!

 

Szczegóły

Początek
19 kwietnia 2016 | 02:00
Koniec:
20 kwietnia 2016 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl