Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Tomasz Kot jako sex guru

20 maja 2013 | 21:00 - 21:30

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/luty/sexguru.jpgZapraszamy w poniedziałek20.05.2013 o godz. 19.00 do saliwidowiskowej na przezabawną sztukę austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX-GURU.

Wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej – jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

 Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze – zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/luty/sexguru1.jpgSEX-GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?
Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź i poznaj sekrety innych!

UWAGA – Ta sztuka może radykalnie zmienić Twoje życie miłosne https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/luty/sexguru2.jpg


Bilety w cenie 

60 zł

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
20 maja 2013
Czas:
21:00 - 21:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl