Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

 • To event minęło.

The Queen Symphonica – koncert

8 października 2022 | 16:00 - 22:30

 

Szanowni Państwo, informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych koncert zostaje odwołany.

Zapraszamy z biletami do kas kina Centrum Kultury po zwrot środków, jeżeli bilety były kupione on-line zwrot środków dokonany zostanie automatycznie.

Zapraszamy do sali widowiskowej 8 października 2022 o godz. 16.00 i 19.00 na koncert, na który przez pandemię musieliśmy bardzo długo czekać a mianowicie  The Queen Symphonica 

 The Queen Symphonica to  projekt, który powstał na kanwie 21 największych przebojów legendarnej grupy „Queen”.

Przeboje tego rockowego zespołu są ponadczasowe. Projekt The Queen Symphonica odznacza się różnorodnością brzmienia, sprawiając, że przygotowane nowe aranżacje wiernie oddają pełnię i bogactwo brzmienia, rytmu, koloru, harmonii i melodyjności muzyki grupy Queen.

Wielowarstwowe brzmienie orkiestry symfonicznej z sekcją rockową i chórkami, ale przede wszystkim niezwykły głos solisty Kenny Hooster’a stanowią potęgę tej niezwykłej muzyki i oddają w pełni cechy brzmienia angielskiej grupy rockowej. Specjalnie wybrane do tego programu utwory noszą w sobie jednocześnie cechy rocka i jego odmian, takich jak hard rock, rock progresywny oraz w pewnym stopniu muzyki pop a także muzyki symfonicznej i operowej.

Charakterystyczną cechą koncertów tego zespołu były wielowarstwowe aranżacje, harmonie wokalne, piękna melodyka wokalu solowego oraz aktywny udział publiczności. Te same cechy zachowaliśmy w naszym projekcie. W 2007 roku grupa Queen została wybrana najlepszą brytyjską grupą wszech czasów przez słuchaczy Radio BBC. Nasz projekt jest autentyczną parafrazą twórczości zespołu Queen.

Podczas dwugodzinnego koncertu wykonujemy 21 największych przebojów Queen. Do projektu zaprosiliśmy świetnego wokalistę i solistę Kenny Hooster’a, grupę wokalną Ladies Trio oraz specjalnie powołaną do tego projektu International Queen Chamber Orchestra.

To najnowszy na polskim rynku muzycznym projekt Queen, na który zapraszamy wszystkich fanów zespołu do wysłuchania tej fenomenalnej wersji niezwykłej muzycznej narracji i podróży muzycznych uniesień.

Koncert poprowadzi sam producent, Maestro Woytek Mrozek-dyrygent, wirtuoz klarnetu znany publiczności całego świata. 

Wśród wybranych kompozycji znajdują się: „Bohemian Rhapsody” jeden z największych przebojów tej grupy i jedna z najważniejszych piosenek  w historii muzyki rozrywkowej. Kultowy utwór Queen to wyraz fascynacji Freddiego Mercure’go operą i teatrem a także obraz jego wielkiej wyobraźni artystycznej. Piosenka utrzymana jest w stylu rock opery i charakteryzuję się nowatorską formą, łączącą w sobie trzy różne fragmenty:  a capella, hard rock i balladę operową. Inne, to np.: “We will rock you”, “We are the champions”, “The show must go on”, “Radio Ga Ga”’ oraz 15 innych kompozycji.

Energia muzyki jak i wykonawców wywołuje dreszcze emocji, przywołuje wspomnienia i ducha muzyki zespołu Queen.

Ten koncert to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, nie mające sobie równych. Projekt The Queen Symphonica to ogromna dawka porywającej energii, eksplozja wokalu przywołująca głębokie wspomnienia największych hitów muzyki rockowej oraz solista genialnie oddający fenomen wokalny Freddiego Mercure’go.

Repertuar:

 1. One Vision
 2. Somebody To Love
 3. Another One Bits The Dust
 4. I Want To Break Free
 5. Under Pressure
 6. A Kind Of Magic
 7. We Will Rock You
 8. To Much Love Will Kill You
 9. Radio Ga Ga
 10. Fat Bottomed Girls
 11. I Want It All
 12. Who Wants To Live Forever
 13. Crazy Little Thing Callwd Love
 14. Love Of My Life
 15. Don’t Stop Me Now
 16. These Are The Days Of Our Lives
 17. The Show Must Go On
 18. Hammer To Fall
 19. Bohemian Rhapsody
 20. We Are The Champions

Ceny biletów:
Rzędy od I do IX – 120 zł

Rzędy od X do XVIII –  100 zł

KUP BILET NA GODZINĘ 16.00

KUP BILET NA GODZINĘ 19.00

Lub

Biletyna.pl

16.00 i 19.00

https://biletyna.pl/koncert/The-Queen-Symphonica/Grodzisk-Mazowiecki

Kupbilecik.pl

16.00 i 19.00

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68503/Grodzisk+Mazowiecki/The+Queen+Symphonica/

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68504/Grodzisk+Mazowiecki/The+Queen+Symphonica/

 1.  

Szczegóły

Date:
8 października 2022
Czas:
16:00 - 22:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury
support: estinet.pl