Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Teatrzyk dla dzieci – Podróż za horyzont

23 lutego 2014 | 13:30

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/styczen/pod5.jpg

Zapraszamy w niedzielę 23.02.2014 o godz.12.30 do sali widowiskowej na spektak dla dzieci p.t.” PODRÓŻ ZA HORYZONT”

To opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Młodzi widzowie mają też okazję nauczenia się kolorów.

Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc wyruszyć i sprawdzić to osobiście. Zanim jednak jej podróż się rozpocznie, poznaje złośliwego, lecz na szczęście mało szkodliwego potworka Ohydala. Ohydal wątpi w powodzenie wyprawy Małgosi i dlatego nieustannie namawia ją do pozostania w domu. Dziewczynka jednak nie rezygnuje, zwłaszcza, że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani. Aby dotrzeć za horyzont Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory?

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/styczen/pod1.jpgPierwszy dziewczynka dostaje od Słonecznej Pani, kolejne musi znaleźć sama. W wyprawie towarzyszy jej Ohydal. Potworek najpierw przeszkadza i dokucza Małgosi, z czasem jednak staje się jej prawdziwym przyjacielem. Prawdziwym, czyli takim, na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a takich sytuacji nie będzie brakowało, oj, nie będzie.

Małgosia w czasie swojej niecodziennej podróży pozna kilka niezwykłych postaci – pana Chmurka, pana Papryka, spotka się z Księżycem, przeżyje też coś naprawdę strasznego! Wszystko jednak skończy się szczęśliwie, wesoło i kolorowo.

Bilety w cenie: 10 zł

zarezerwuj bilet

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2014/styczen/pod3.jpg

rezerwacja jest aktualna przez 48 godz, po uplywie tego czasu i w przypadku  braku wpłaty jest anulowana

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Wrzesien/MECENASI.jpg

Szczegóły

Date:
23 lutego 2014
Czas:
13:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl