Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Teatrzyk dla dzieci -„Kosmolenie ratują Ziemię”

28 marca 2017 | 02:00 - 29 marca 2017 | 01:59

Zapraszamy dzieci we wtorek 28.03.2017 o godz.10.00 i 11.30 do sali widowiskowej na spektakl w wykonaniu Teatru Kultureska p.t.„Kosmolenie ratują Ziemię”

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2017/luty/kosmo.jpg

Jest to ekologiczny spektakl teatralny, który uczy przez zabawę. To wesoła lekcja ekologii, oprawiona wyjątkową muzyką, kostiumami i scenografią. Uwrażliwia dzieci na problemy naszej przyrody. Porusza temat zanieczyszczeń powietrza, zwracając uwagę na szkodliwość spalania śmieci w domowych paleniskach. Pokazuje dzieciom, jak duże znaczenie ma segregacja odpadów. Najmłodsi będą mieli okazję powtórzyć zasady segregacji i podzielić śmieci. Przedstawienie prezentuje również rolę pszczół w ziemskim ekosystemie. Ta przejmująca historia z pewnością poruszy serce każdego dziecka i zmotywuje do podejmowania działań ekologicznych.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

Zapowiedź fabuły
Zapraszamy Was w magiczną kosmiczną podróż w czasie… Jest rok 3017. Ziemię ogarnęła zagłada. Przez zanieczyszczenia z planety zniknęły rośliny i zwierzęta. Pośród dymu i zgliszczy słychać tylko płacz ostatniej żyjącej istoty – Kropelki Wody. A tymczasem, gdzieś daleko w kosmosie, na odległej planecie żyją w spokoju Kosmolenie. Ewa, która ciągle ziewa i Michał Kichał – to największe kosmiczne leniuchy. W ich duszy tli się jednak marzenie – chcieliby zostać bohaterami przestworzy.  Pewnego dnia na ich planetę dociera wiadomość z Ziemi z błaganiem o pomoc. Czy zareagują? Czy uda się uratować najpiękniejszą planetę w kosmosie?

Czas trwania spektaklu
60 minut

Bilety w cenie: 10 zł

rezerwacja jest ważna przez 48 godz.w wypadku braku wpłaty i po upływie tego czasu jest anulowana

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
28 marca 2017 | 02:00
Koniec:
29 marca 2017 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl