Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Targi książki i sztuki. Edycja II

1 lipca 2023 | 11:00 - 19:00

Targi książki i sztuki w Grodzisku Mazowieckim.
Mediateka 1-2 lipca 2023, godz. 11.00-19.00
Edycja II

Idea przyświecająca organizatorom targów jest prosta – książka, jest produktem i owocem pracy artysty, tak jak malarstwo i grafika. Świadczyć zaś o tym może nie tylko treść, ale także grafika na okładce. Lepiej więc, by książka była prezentowana obok obrazów i grafik niż obok druków publicystycznych, które naśladują książkę, pełniąc w istocie inną funkcję.

Targi w grodziskiej Mediatece są więc miejscem, gdzie wystawione są przedmioty artystyczne bardzo wysokiej jakości. Prócz książek, grafiki i malarstwa znajdą się tam jeszcze najwyższej klasy komiksy. Wśród gości zaś będą pisarze, rysownicy, malarze i artyści zajmujący się oprawą obrazów i grafik, co stanowi osobną dziedzinę działalności artystycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okolic do odwiedzenia Mediateki w dniach 1-2 lipca, w godz. 11.00-19.00.

Wśród prezentujących swoje prace twórców znajdą się: Agnieszka Słodkowska, Hubert Czajkowski, Tomasz Bereźnicki.

Na targach zaprezentują się następujące wydawnictwa: Rewasz, oficyna z Piastowa zajmująca się wydawaniem przewodników po ciekawych i mało znanych regionach Europy, wydawnictwo „Paśny Buriat” z Kielc, wydawnictwo Stan Press z Piaseczna, wydawnictwo Klinika Języka z Grodziska Mazowieckiego i wiele innych.

Szczegóły

Date:
1 lipca 2023
Czas:
11:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/targi-ksiazki-i-sztuki-edycja-ii/2023-07-01/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl