Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Piosenki Anny German – Klasyka w Parku

26 lipca 2020 | 16:00

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na koncert Natalii Kovalenko w ramach Klasyki w Parku, 26 lipca 2020 roku o g. 16.00 w imieniny Anny usłyszą Państwo piosenki z repertuaru Anny German

Natalia Kovalenko– sopran – urodziła się na Ukrainie. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. P. Czajkowskiego w Kijowie.

Pierwszą poważną Nauczycielką Śpiewu od 15 roku życia artystki była Natalia Zacharczenko – Profesor Akademii Muzycznej im. P. Czajkowskiego w Kijowie, jedna z najwybitniejszych Profesorów Śpiewu na Ukrainie. Akademię ukończyła z wyróżnieniem otrzymując dyplom śpiewu klasycznego oraz uprawnienia do nauczania śpiewu. Występowała na Ukrainie obecnie w Polsce i w Europie. Udzielała lekcji śpiewu i gry na fortepianie. Od kilku lat mieszka w Polsce, która stała się jej drugą Ojczyzną. W 2010 roku założyła w Polsce Agencję Artystyczną, która miała na celu nawiązanie relacji kulturowych pomiędzy Ukrainą a Polską. Organizowała zarówno pojedyncze koncerty, jak i całe ich cykle.

Współpracuje z czołowymi artystami polskiej estrady oraz występuje na jednej scenie min. obok takich artystów jak Kira i Andrzej Płonczyńscy, Krzysztof Cwynar, Bohdan Łazuka, Jan Zakrzewski czy Wiesław Bednarek. Ceni sobie utwory niepozbawione wartościowej treści i emocji, dba o to, aby opowiadane przez nią historie przemawiały do serc wszystkich słuchaczy. Sopranistka, która swoją ujmującą barwą głosu, poczuciem estetyki muzycznej i wrażliwością duszy przenosi słuchaczy w niezwykły świat muzyki.
Wykonuje zarówno repertuar klasyczny, jak i rozrywkowy. Koncertuje w Polsce, Europie i na Ukrainie oraz zasiada jako juror w wielu konkursach i festiwalach. Ciągle jest w trakcie poszukiwania doskonałości w sobie i innowacji w sztuce

Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim ul. 3 Maja/Okulickiego

Szczegóły

Date:
26 lipca 2020
Czas:
16:00

Miejsce

Park Skarbków
support: estinet.pl