Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Tak widzimy, tak czujemy – wystawa prac Uczestników WTZ Malwa Plus

25 sierpnia 2023 | 11:00 - 12:00

W piątek 25 sierpnia o godzinie 11.oo zapraszamy na wernisaż wystawy ,, Tak widzimy, tak czujemy”, na którą składają się prace Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Malwa Plus. 

Wystawa odbywa się w ramach Festiwalu integracyjnego TAK JAK TY. Festiwalu zrodził się z potrzeby integracji osób z szeroko pojętą niepełnosprawnością z lokalną społecznością. Pragniemy, aby zapracowani i zabiegani ludzie, którzy w swojej codzienności nie stykają się z osobami z niepełnosprawnością zatrzymali się na chwilę i wspólnie z nimi spędzili czas, poznali się. Głównym założeniem Festiwalu jest integracja lokalnej społeczności niezależnie od wieku, płci czy ograniczeń zdrowotnych, otwarcie drogi dla osób z niepełnosprawnościami do udziału w ogólnodostępnych imprezach kulturalnych poprzez zintegrowanie i wspólną zabawę, wyczulenie mieszkańców na potrzeby innych, wzrost poczucia sprawczości w budowaniu lokalnej kultury (poprzez udział w planowaniu i przygotowywaniu Festiwalu), integracja mieszkańców.

Wystawa będzie gościć w Poczekalni od 25 sierpnia do 14 września. Zapraszamy do odwiedzania. Wstęp wolny.

Wystawa tak widzimy, tak czujemy w Poczekalni PKP

Szczegóły

Date:
25 sierpnia 2023
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/poczekalnia-pkp/wydarzenie/tak-widzimy-tak-czujemy-wystawa-prac-uczestnikow-wtz-malwa-plus/

Organizator

Poczekalnia PKP
support: estinet.pl