Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

“Stachura i inni dla Filipka” Koncert charytatywny

21 września 2015 | 21:00

Serdecznie zapraszamy na 21 września o godz. 19.00 do Centrum Kultury gdzie na Sali widowiskowej trwać będzie finał zbiórki zakończony koncertem Sławomira Zygmunta!

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2015/wrzesien/slawek1.jpg

Już po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na koncert charytatywny, podczas którego zbierać będziemy środki na pomoc i ochronę zdrowia oraz rehabilitację dla siedmioletniego Filipka chorego na autyzm dziecięcy.

W zeszłym roku dla naszego Filipka zagrał p. Tomasz Szwed z repertuarem dziecięcym a wszystko odbyło się pod egidą Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Z kolei w tym roku w finale zbiórki publicznej odbywającej się w dniach 19-21.09.2015 na terenie naszego miasta zagra Sławomir Zygmunt bard z Warszawy, muzyk, autor i kompozytor z kręgu piosenki literackiej, folkowej i poetyckiej, w którego repertuarze znajdziemy utwory Stachury, Cohena, Baczyńskiego, jak również będziemy mogli usłyszeć namiastkę jego własnej twórczości. Zapewniamy, że muzyka prezentowana przez tego artystę spodoba się każdemu kto ją usłyszy!

Organizatorem tegorocznej zbiórki, której kulminacyjnym momentem będzie koncert Sławomira Zygmunta „Stachura i inni dla Filipka” jest Komitet Społeczny „POKONAĆ AUTYZM”.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszej zbiórce oraz do odwiedzenia w poniedziałkowy wieczór 21 września o godz. 19.00 budynku Centrum Kultury gdzie na Sali widowiskowej trwać będzie finał zbiórki zakończony koncertem naszej gwiazdy.

W holu sali widowiskowej będzie można wziąć udział we wspaniałej loterii fantowej, na którą fanty uzyskaliśmy od grona sponsorów a wśród fantów będą książki, różnego rodzaju gadżety, ceramika i wiele innych ciekawych rzeczy.

Bilety-cegiełki, które upoważniają do wejścia na koncert będą dystrybuowane w dniu koncertu oraz19 września (sobota) w godz. 16-18.

Szczegóły

Date:
21 września 2015
Czas:
21:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl