Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie klubu filmowego Słowem Widziane

30 kwietnia 2022 | 12:00 - 15:00

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spotkanie klubu filmowego Słowem Widziane.

Spotykamy się w sobotę, 30 kwietnia o godz. 12.00.
Wyświetlony zostanie film „Mężczyzna imieniem Ove„, szwedzki komediodramat o wdowcu, którego życie pogrążone w żałobie, zakłóca pojawienie się nowych sąsiadów.
Sześćdziesięcioletni Ove po śmierci żony traci radość życia. Staje się zrzędliwy. Popadając w depresję próbuje popełnić samobójstwo. Wszystko zmienia się kiedy do domu po drugiej stronie ulicy wprowadza się małżeństwo z dwojgiem dzieci…

Pokaz jest bezpłatny. Organizowany w ramach projektu „Krajowy zasób cyfrowych filmów z polską audiodeskrypcją dla osób niewidomych”, w związku z tym prosimy o wpisywanie się na listę obecności przed seansem.

Informujemy również, że dla wszystkich, którzy są zainteresowani wydarzeniami organizowanymi w ramach klubu filmowego „Słowem widziane” uruchomiliśmy specjalny formularz, przy pomocy którego można rejestrować się do naszego klubowego biuletynu informacyjnego. Wszystkie osoby, które się zarejestrują będą od nas otrzymywać powiadomienia e-mail o wydarzeniach organizowanych w ramach działalności klubu. Nie ominie Was wówczas żadna informacja o filmach lub spektaklach teatralnych z audiodeskrypcją, które będą wyświetlane w ramach spotkań klubowych.
Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w kolejnych spotkaniach klubu filmowego.
Formularz znajduje się na stronie: http://www.stowarzyszenie04-o.pl/klub-filmowy/

Plakat informacyjny

Szczegóły

Date:
30 kwietnia 2022
Czas:
12:00 - 15:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/spotkanie-klubu-filmowego-slowem-widziane-3/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl