Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie klubu filmowego Słowem Widziane

8 stycznia 2022 | 11:00 - 14:00

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w nowym roku spotkanie klubu filmowego Słowem Widziane.

Spotykamy się w sobotę, 8 grudnia o godz. 11.00.

Wyświetlony zostanie film “Sweat”.

Opowiada o trzech dniach z życia Sylwii Zając, influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki. W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje do niej podejść i ją poznać. Choć z łatwością i bez cenzury dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. Pokaz jest bezpłatny. Organizowany w ramach projektu “Krajowy zasób cyfrowych filmów z polską audiodeskrypcją dla osób niewidomych”, w związku z tym prosimy o wpisywanie się na listę obecności przed seansem.

Informujemy również, że dla wszystkich, którzy są zainteresowani wydarzeniami organizowanymi w ramach klubu filmowego “Słowem widziane” uruchomiliśmy specjalny formularz, przy pomocy którego można rejestrować się do naszego klubowego biuletynu informacyjnego. Wszystkie osoby, które się zarejestrują będą od nas otrzymywać powiadomienia e-mail o wydarzeniach organizowanych w ramach działalności klubu. Nie ominie Was wówczas żadna informacja o filmach lub spektaklach teatralnych z audiodeskrypcją, które będą wyświetlane w ramach spotkań klubowych.
Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w kolejnych spotkaniach klubu filmowego.
Formularz znajduje się na stronie: http://www.stowarzyszenie04-o.pl/klub-filmowy/

 

Szczegóły

Date:
8 stycznia 2022
Czas:
11:00 - 14:00
Wydarzenie kategoria:
strona www:
https://www.centrumkultury.eu/mediateka/wydarzenie/spotkanie-klubu-filmowego-slowem-widziane-2/

Organizator

Mediateka
support: estinet.pl