Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie autorskie

27 października 2012 | 21:30

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Pazdziernik/prof.jpg

Zapraszamy 27.10.2012 o godz.19.30 do sali konferencyjnej na promocję książki: “Spacerujac brzegiem Gangesu”

O książce

Ta książka, to opowieść o pasji, nieograniczonej energii odkrywania oraz wewnętrznej przemianie, która zmienia u bohaterów postrzeganie świata i ludzi. Spontaniczna wędrówka po orientalnych cieniach i blaskach Indii rozpościera przed parą młodych ludzi wachlarz niekonwencjonalnych zachowań i przypadkowych spotkań. Zagłębiając się w bezkres nieznanych miejsc poznają odmienne życie, pełne przygód i nieprzewidywalnych sytuacji. Razem odnajdują miejsca, które na zawsze pozostaną w ich pamięci. Pokonają tysiące kilometrów, przez które poprowadzi ich ciekawość drogi, ludzi i przestrzeni.

Gdy życie zaczyna męczyć, uwierać trudnymi problemami, obezwładniać monotonią codzienności można, jak to zrobili młodzi autorzy tej książki, po prostu wyjechać. Gdzie? Na przykład do Indii. W pojedynkę, prywatnie, nie korzystając z usług biur podróży i profesjonalnych przewodników. Spać tam, gdzie się przydarzy, jeździć zatłoczonymi ponad europejskie wyobrażenie pociągami, zwiedzać, poznawać, ale przede wszystkim wtapiać się w codzienność, odkrywać odmienne obyczaje, egzotyczne smaki, religijne obrządki, lokalne święta, rytm tamtej, tak odmiennej, rzeczywistości.

Przeczytajcie koniecznie tę książkę. Dowiecie się z niej zaskakująco wiele o Indiach, ich historii, kulturze, poznacie nie tylko głośne zabytki, ale i mnóstwo mniej znanych, czarujących miejsc, przeżyjecie wraz z autorami wielkie i małe przygody i poczujecie się tak jak oni – wolni, silni, odważni i nade wszystko ciekawi świata.

O autorachhttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Pazdziernik/kasia-lewinska-300x225.jpg

Katarzyna Lewińska – absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Łódzkiego. Jej pasją jest pisanie, czym zajmuje się w wolnych chwilach. Podróż do Indii stała się inspiracją do wspólnego napisania książki podróżniczej.

Sebastian Klepacz – backpacker, niepoprawny optymista i wieczny marzyciel. W https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2012/Pazdziernik/sebastian-klepacz-300x300.jpgtrakcie samotnej  niespełna rocznej podróży po Azji południowo-wschodniej wpadł na pomysł, aby napisać wspomnienia z owej podróży.

Wywiad w tv : http://www.youtube.com/watch?v=JEnzNc4M1Xg[&]feature=youtu.be

oficjalna strona książki: www.brzegiemgangesu.pl

fanpage na fb:
https://www.facebook.com/SpacerujacBrzegiemGangesu?bookmark_t=page

informację prasowe:
http://www.klubpodroznikow.com/ksiazka/1407-spacerujac-brzegiem-gangesu
http://www.dookolaswiata24.pl/index.php?option=com_k2[&]view=item[&]id=198%3Aspaceruj%C4%85c-brzegiem-gangesu-katarzyna-lewi%C5%84ska-sebastian-klepacz[&]Itemid=48
http://www.klubpodroznikow.com/slajdowiska/1427-spacerujac-brzegiem-gangesu
http://imprezypodroznicze.pl/ksiazki/spacerujac-brzegiem-gangesu

Szczegóły

Date:
27 października 2012
Czas:
21:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl