Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl – Zwariowany komisariat

18 listopada 2013 | 20:00

 Serdecznie zapraszamy 18.11.2013 o godz.19.00 do sali widowiskowej na pełną humoru i absurdu komedia z piosenkami, w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku.https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/pazdziernik/small.jpg

Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia.

Występują:

JACEK FEDOROWICZ
PIOTR PRĘGOWSKI
SYLWESTER MACIEJEWSKI
MACIEJ LUŚNIA
VIOLA ARLAK

Komendant Obracaj, jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst.

Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując w terenie iluzjonisty z “żółtym ptakiem”. https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/pazdziernik/zwar.jpg

Komisariat odwiedzają, minister resortu z małżonką, generał policji a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi, i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy.
Zapraszamy na terapię śmiechem!

Bilety w cenie:70 zł rzędy od I do IX

60 zł rzędy od X i boczne

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Organizatorem w.w wydarzenia jest Gdański Impresariat Artystyczny Plejada.

Centrum Kultury wynajęło Organizatorowi salę.

Szczegóły

Date:
18 listopada 2013
Czas:
20:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl