Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl „Wiesz, że wiem”

23 października 2023 | 17:15 - 19:10

Pozornie niewinne spotkanie przyjaciół po latach zamienia się w gęstą intrygę w stylu „kto komu bardziej dopiecze!”. „Wiesz, że wiem” to zwariowana komedia o przyjaźni, kłamstwie i… słodkiej zemście.

23 października 2023

17:15 – pierwszy spektakl

20:00 – drugi spektakl

 

Po przeprowadzce z dużego miasta na wieś młode małżeństwo (Leszek Lichota i Ilona Wrońska) zaprasza na kolację zaprzyjaźnioną parę. Przypadek sprawia, że przed ich przybyciem na jaw wychodzą słowa, które rzucają nowe światło na ich znajomość.

Na niczego nieświadomych gości czeka wiele wyzwań i kłopotów, które postawią wszystko na ostrzu noża! Zanim intryga osiągnie punkt kulminacyjny, dowiemy się między innymi, gdzie najlepiej powiększyć biust, gdzie nie trzymać telefonu lub co pożytecznego można zrobić z przesolonymi potrawami.

Komedia „Wiesz, że wiem” to potężna dawka śmiechu, która przypomina, że szczerość jest najważniejsza, a na tych, którzy powiedzieli o dwa słowa za dużo, zawsze czeka nauczka.

 

Obsada:

Leszek Lichota

Ilona Wrońska

Michał Czernecki/Przemysław Sadowski

Agnieszka Castellanos-Pawlak

 

Czas trwania: 110 minut z przerwą

 

po bilety zapraszamy na stronę: https://adria-art.pl/wydarzenia/2531/teatr-wiesz-ze-wiem-lichota-wronska-i-sadowski-w-zwariowanej-komedii

Szczegóły

Date:
23 października 2023
Czas:
17:15 - 19:10
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl