Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl „SIĘ KOCHAMY”

11 lutego 2013 | 20:00

Zapraszamy w poniedziałek 11.02.2013 o godz.19.00 do sali widowiskowej na spektakl teatralny „SIĘhttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/styczen/DSC_3172.JPG KOCHAMY”w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza, występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński

Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych – doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!
Poznasz historię Harrego i Milta – dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/styczen/DSC_7696.JPGz nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?
Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia – a jeśli jeszcze nie zna – lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

Szczegółowe informacje na www.siekochamy.com.pl i na www.aleteatr.com.pl

Bilety w cenie:

od I do XI rzędu – 80 zł

od XII rzędu – 70 zł

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
11 lutego 2013
Czas:
20:00
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl