Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl muzyczny “Siostrunie”

20 stycznia 2014 | 18:00 - 18:30

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/listopad/Siostrunie 2.jpg

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 20.01.2014 o godz.17.00 i 20.00 na niekonwencjonalną, muzyczną opowieść „Siostrunie”, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl.
 Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie. W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona (Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus).

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/listopad/LTR_SIOSTRUNIE_10.jpg Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie – nie należy się przesadnie martwić. Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna – jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.
 Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobbers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/listopad/LTR_SIOSTRUNIE_13.jpg

Autor: Dan Goggin

 

Reżyseria: Mariusz Kiljan
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Choreografia: Anna Głogowska
Step: Jiřina Nowakowska

OBSADA:
Siostra Przełożona: Katarzyna Żak
Siostra Mary Hubert: Anna Dereszowska
Siostra Mary Roberta: Jolanta Fraszyńskahttps://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2013/listopad/LTR_SIOSTRUNIE_07.jpg
Siostra Mary Amnezja: Robert Rozmus
Siostra Mary Leo: Aleksandra Szwed / Elżbieta Romanowska 

Bilety w cenie:

90 zł – rzędy od I do XI

80 zł – rzędy od XII

Kino Centrum Kultury
ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Date:
20 stycznia 2014
Czas:
18:00 - 18:30
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl