Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl – “Mała rzecz, a cieszy”

30 listopada 2020 | 19:30

“Szanowni Państwo

ze względu na sytuację epidemiczną podjęliśmy decyzję o ostatecznym odwołaniu spektaklu “Mała rzecz, a cieszy” zaplanowanego na dzień 30.11.2020. Mamy nadzieję na powrót spektaklu do Państwa w przyszłości, w której można będzie bezpiecznie organizować imprezy kulturalne. Zwrotów biletów można dokonać w miejscach ich zakupu. 

W razie potrzeby kontakt z Organizatorem pod nr tel. 514 011 601

Z wyrazami szacunku Agencja Artystyczna EMB”

Zapraszamy w poniedziałek 30 listopada 2020 r o g.19.30 do sali widowiskowej na spektakl “Mała rzecz, a cieszy“.

 

Szalona teatralna zabawa pełna pragnień, miłości i marzeń. Korowód postaci w zaskakujących sytuacjach. Kibicujemy bohaterom w ich pragnieniach i rozczarowaniach, bo sami ich doświadczamy. Wspaniały angielski humor i dystans z odrobiną romantyzmu.

„Mała rzecz, a cieszy” to nie tylko tytuł tej uroczej komedii ale i jej najlepsza definicja!
Co więc nas czeka? Niezwykłe perypetie, nieoczekiwane zwroty akcji, feeria emocji! Angielski humor, amerykańskie zamieszanie, francuski urok miłosnych podchodów, włoski temperament postaci. Bo miłość to język każdego z nas, a w każdym z bohaterów tkwi cząstka kogoś, kogo być może znamy…

POZNAJCIE SUSAN. Susan Love dobiega pięćdziesiątki („nowej trzydziestki”), lubi dobrą muzykę i czarno-białe filmy. Pracuje w angielskim sklepie charytatywnym, miejscu szczególnym, w którym każda oddana rzecz ma swoją historię i jest sprzedawana na cele dobroczynne. Susan pragnie miłości. Mąż odszedł do innej, nastoletnia córka się buntuje. Drugiej połówki szuka więc podczas express randek.
POZNAJCIE FRAZERA. Współpracownika Susan, zawsze gotowego jej wysłuchać, choć on sam bywa skryty. Sklep urządza z miłością. Marzy o projektowaniu kostiumów filmowych.
POZNAJCIE MARJORIE. Elegancką, energiczną damę z nieco lepszych sfer. Szefową Susan i Frazera, która potrafi dostarczyć im emocji nawet wypiekanymi przez siebie babeczkami.
POZNAJCIE DAVIDA. David mieszka niedaleko sklepu charytatywnego, właściwie po sąsiedzku. Pewnego dnia po raz pierwszy przekracza jego próg, nie spodziewając się, jak to pozornie mało znaczące wydarzenie wpłynie na przyszłość…
POZNAJCIE SPEKTAKL „MAŁA RZECZ A CIESZY”. Wyrazistych głównych bohaterów i cały korowód barwnych postaci drugoplanowych. Akcję rozpisaną na trzy dni jednego roku. Pełną czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieść o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej niż nam się wydaje.

Obsada spektaklu: Maja Barełkowska, Olga Sawicka/Aldona Jankowska, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza
Przekład: Klaudyna Rozhin
Reżyseria: Piotr Jędrzejas
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska
Ruch sceniczny: Katarzyna Anna Małachowska
zdjęcia: Adam Kuta

Bilety w cenie 90 zł można nabyć w kasie Kina Centrum Kultury (ul. Spółdzielcza 9, kasy/rezerwacje tel. 22 734 79 44) KUP BILET oraz na portalu  www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe oraz informacje o wydarzeniu: Organizator: Agencja Artystyczna EMB, tel. 660 860 777, e-mail: biuro.agencjaemb@gmail.com

Szczegóły

Date:
30 listopada 2020
Czas:
19:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kultury

Inny

Wiek
młodzież
support: estinet.pl