Kalendarz wydarzeń

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Single po Japońsku

25 kwietnia 2016 | 02:00 - 26 kwietnia 2016 | 01:59

Serdecznie zapraszamy w poniedziqałek 25.04.2016 o godz. 19.00 do sali widowiskowej na sztukę Marcina Szczygielskiego “Single po japońsku”

Jest to kontynuacja wcześniejszych “Singli i Remiksów”, to komedia pomyłek. Farsa, która przedstawia naszą https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/marzec/sin.jpgrzeczywistość w krzywym zwierciadle. Ale czy rzeczywiście krzywym? Może raczej wypukłym, które – niczym soczewka powiększającego szkła – pozwala wyraźniej dostrzec umykające nam w codziennym życiu szczegóły, absurdy i śmieszności współczesnego świata. A wszystko to w zapierającym dech w piersiach dekoracjach i kostiumach rodem z kraju kwitnącej wiśni.

Witajcie w korporacji! Słowo “wolność” wydaję się tu nieprzyzwoite, a posiadanie własnego zdania może stać się przyczyną wymówienia, lub przynajmniej nagany. Nie ma tu miejsca na miłość, na sens i celowość działań, czy też na szczęście. Tak wygląda normalne korporacyjne życie – a przynajmniej tak sądzą nasi bohaterowie. Magda, Nirek, Joanna i Sebastian – członkowie zarządu korporacyjnego giganta, który z trudem walczy o przetrwanie na medialnym rynku. Gdy okazuję się, że firmę po raz kolejny przejmuje inny właściciel – tym razem pochodzący z Japonii – a https://www.centrumkultury.eu/pliki/ckg/grafika/Artykuly/2016/marzec/sin2.jpgobowiązującym strojem staję się… kimono, w korporacyjnym cesarstwie wybucha bunt.

Nasi bohaterowie, zamiast wykazać się rozsądkiem i gasić pożar, dolewają oliwy do ognia – i to w olśniewającym dalekowschodnim stylu…

Bilety – 70 zł

Kino Centrum Kultury

ul. Spółdzielcza 9

22 734 79 44 kino@centrumkultury.eu

Szczegóły

Początek
25 kwietnia 2016 | 02:00
Koniec:
26 kwietnia 2016 | 01:59
Wydarzenie kategoria:
support: estinet.pl